PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 17 020
ocen
4,9 10 1 17020
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Po 1 odcinku,ku mojemu zdziwieniu jest bardzo dobrze.Wreszcie polski serial,który znacznie odbiega od reszty.Jest pomysł,dobra charakteryzacja,wzorowa gra aktorów.Trochę się boję,czy będzie to utrzymane w następnych odcinkach.Trzymam kciuki:)

ocenił(a) serial na 1
sadek4

Chyba żartujesz. Takiego dna dawno nie widziałam.

sadek4

straszne dno, a kwintesencją jak dla mnie jest zdanie w ustach Profesora nauk medycznych: "dobra, kur*a, padł na brzuch."

ocenił(a) serial na 7
Niewysnapy

Uważasz że profesorowie nie przeklinają? To chyba w utopii jakiejś.

PrzemekLipski

to było nienaturalne przekleństwo. i nie uważam, że nie przeklinają w ogóle, a że nie przeklinają na wykładach/kursach, bo chyba tego wymaga etykieta?

ocenił(a) serial na 7
Niewysnapy

W takiej sytuacji jak tamta każdy by przeklął :)))

Niewysnapy

ale jesteś sztywniak.

ocenił(a) serial na 8
sadek4

A gdyby tak uruchomić wyobraźnię,to fabuła wcale nie jest tak bardzo daleka od rzeczywistości:)Może nieco przejaskrawiona ale...

ocenił(a) serial na 7
sadek4

Nawet specjalnie nie trzeba wyobraźni do tego, dość realne postacie. A przejaskrawienie musi być - to tragikomedia. a nie dramat psychologiczny.

ocenił(a) serial na 8
PrzemekLipski

dokładnie

ocenił(a) serial na 6
sadek4

To pastisz i gra konwencją, parodia, a nie realne życie, natomiast wielu ludzi traktuje to jako wyrocznię i atak... Ech.

ocenił(a) serial na 8
Kimi_Sama

Oglądając kolejne odsłony tego serialu,mam wrażenie,że nie do końca nie jest to realne życie:)Może tylko środki wyrazu są wyostrzone:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones