PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 17 014
ocen
4,9 10 1 17014
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Ach ten Vega!

ocenił(a) serial na 3

Vega żyję w swoim świecie tworząc fikcje na miarę Tolkiena. Uniwersum Star Wars jest bliższe naszej rzeczywistości niż to co Vega pokazuje w swoim "dziele". Dla osób twierdzących, że Vega pokazuję prawdę: błagam was zastanówcie, każdy z nas może opowiedzieć jakąś bajeczkę i powiedzieć "tak było", ale nasza historia wcale nie musi być prawdą.

ocenił(a) serial na 7
TUUOU

To podam Ci przykład jaki znam z życia, lekarz chirurg przyszedł na swój dyżur na takim kacu że ciężko mu było stać stwierdził, że weźmie sobie kroplówke glukozy i kroplówke z elektrolitami i później poszedł na sale operacyjną. Ja nie mówię, że w tym filmie wszystko to prawda, ale naprawdę my sobie nie zdajemy sprawy co się dzieje na zapleczu naszych państwowych placówek.

ocenił(a) serial na 10
TUUOU

Niby dlaczego twierdzisz, że to fikcja? zapewniam, że tak nie jest ;)

ocenił(a) serial na 3
TUUOU

Nie twierdzę, że zdarzenia patologiczne nie występują w państwowych placówka, takie zjawiska mają miejsce wszędzie czy to w zakładach państwowych, prywatnych uważam jednak, że Vega ostro przesadził, polskie szpitale owszem są tragedią (podczas mojej ostatniej wizyty na SOR pewien Pan czekał 3h, aż ktoś łaskawie przyszyje mu palec, nie dali mu nawet żadnej gazy do zatamowania krwawienia), ale uważam, że Pan Vega mocno podkoloryzował wszystkie zdarzenia (wykluczając te z przemysłu farmakologicznego) i dla mnie to lekka przeginka zwłaszcza, że znajdzie się spora część społeczeństwa, która przyjmie to bezkrytycznie traktując ten serial jako najlepszy dokument.

TUUOU

Oj nie błagaj...nie lamentuj.....po prostu się zamknij.
Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones