PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009215}

Bogaci też płaczą

Los ricos también lloran
6,8 48
ocen
6,8 10 1 48
Bogaci też płaczą
powrót do forum serialu Bogaci też płaczą

Emisja w Novelas+

ocenił(a) serial na 7

Emisja od 24.04 o 15 w Novelas+ pod tytułem Bogaci też płaczą

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Zgadza się.Szkoda tylko że w roli głównej ten nudziarz będzie Rulli.Na Novelas+ jeszcze jedna z nim telka będzie również od kwietnia,powtórka z TV PULS,Za głosem serca

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Wiem, będzie powtórka mojej ukochanej telenoweli ❤️

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Tak to też moja ulubiona telka z śliczną Boyer.Ale jednak mogli już lepiej puścić jakąś nowszą telkę z nią której nie było jeszcze w TV,np,Vencer el pasado ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Ten kanał ma chyba jedno pasmo z powtórkami.

ocenił(a) serial na 7
Maritza22

Zgadza się,ale teraz będą już dwa pasma,jedno z,Miłość po grób.A teraz jeszcze z tą telką.Novelas+ to kanał premium,więc raczej powinni darować sobie powtórki i puszczać nowe telki.a nie brać przykład z tego dziadowskiego kanału,Novela TV która od lat karmi widzów samymi powtórkami w kółko.

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Tu masz rację.

jazdowicz2666

Na początku maja kończy się Miłość po grób, ciekawe czy dadzą po niej powtórkę czy nowość

ocenił(a) serial na 7
misterioso_x

Zobaczymy,oby to tylko nie była jakaś kolejna,nudna turecka telka.

jazdowicz2666

Też nie rozumiem fenomenu tureckich seriali

jazdowicz2666

Pasmo powtorkowe jest jedno i jest na nim Milosc po grob, tv puls nie ma nic wspolnego z novelas+ czy c+ wiec to ze tam moze bylo to emitowane to nie znaczy ze jest w novelas+ traktowane jako cos co ma byc powtarzane w tym pasmie. Tureckie seriale sa dobrze technicznie zrealizowane (wyjatkiem kulejaca czesto logika scenariusza w czesci z nich), fajne klimaty Stambulu, jest ich mnosto niezlej jakosci i maja najladniejsza aktorki na swiecie ktorych rowniez ilosciowo jest cala masa, wiec to nie sa byle jakies atrybuty. Co do meksykanskich seriali to z tych co widzialem rewelacyjne sa tylko te od Lemon Studio czyli wlasnie powtarzana "Milosc po grob" oraz serial dla HBO "Pan Avila", te seriale sa super.

jazdowicz2666

A mnie Sebastian Rulli me gusta mucho!:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones