PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199085}

Blue Gender

6,9 181
ocen
6,9 10 1 181
Blue Gender
powrót do forum serialu Blue Gender

Interesująco ukazany postapokaliptyczny świat, relacje między głównym bohaterem a Marlene*. Serial wciąga od pierwszego odcinka i naprawdę trudno się oderwać. Pod koniec niestety jest już mniej ciekawie. Wyjaśnienie dlaczego niebiescy pojawili się na ziemi jest moim zdaniem beznadziejne.** W ogóle końcówka jest słaba, myślę, że lepiej by było gdyby skończyło się parę odcinków wcześniej.*** Opening mógłby być lepszy za to ending na tyle dobry, że słuchałem go po każdym odcinku

UWAGA! SPOILERY





*Dobry wątek romantyczny.
** Że niby ludzi było za dużo/ niszczyli ziemię więc ta stworzyła potwory w celu przetrzebienia ludzkości która dzięki temu wróciła do stanu naturalnego. Słabe to uzasadnienie, mogliby wymyślić coś lepszego.
*** Bez, nic ciekawego nie wnoszącego, powrotu na ziemię głównych bohaterów. A już zupełnie nie rozumiem co miała znaczyć ostatnia scena na "drugiej ziemi", i szczerze mówiąc mnie to nie interesuje. Zakończenie powinno być satysfakcjonujące a tutaj niestety jest tylko rozczarowujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones