PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12339}
7,5 1 796
ocen
7,5 10 1 1796
Blisko, coraz bliżej
powrót do forum serialu Blisko, coraz bliżej

Najstarszego syna Teresy i Roberta. To jednak z najciekawszych postaci w serialu i bardzo duża rola - grał w największej liczbie odcinków wśród przedstawicieli najmłodszego pokolenia rodziny

ocenił(a) serial na 9
jomar

Zgadza się, że jedna z najciekawszych postaci filmu, dlatego pewnie zagrał Stroiński:):). Rewelacyjna rola. Odkryciem serialu dla mnie jednak Eugeniusz Kujawski, bo Stroińskiego możliwości znam i jak zwykle się nie zawiodłem.

jagaciarz

Kujawski to nie był anonim, zresztą nie był też młodzieniaszkiem - i tu akurat jest mała wtopa obsadowa - aktorzy oczywiście b. dobrzy, ale jednak widać, że za starzy na grane postacie.
Np. w 1914 roku "dziadek Stanik" ma ok. 52 lat, a wygląda na 65-70. W sumie zdarza się, tylko, że 30 lat później, kiedy akcja serialu się kończy, dziadek wygląda niemal tak samo.
A w tym 1914 jego synów grają T. Zaliwski (on był akurat po 50-tce) i niewiele młodszy Kujawski. Niby nic takiego, ale to widać.

jomar

Tutaj lubią pomijać odtwórców znaczących ról.
A ta była chyba najfajniejsza.

ocenił(a) serial na 10
jomar

Moja ulubiona postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones