PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741834}

Blindspot: Mapa zbrodni

Blindspot
7,3 10 351
ocen
7,3 10 1 10351
Blindspot: Mapa zbrodni
powrót do forum serialu Blindspot: Mapa zbrodni

Wyraze rowniez moja skromna opinie. Wg mnie pomysł super,ale kazdy odcinek jest taki sam praktycznie. Genialna Patterson która umie wyladowac samolotem,zrobic zupe z nici dentystycznej i naprawic czołg na cos wpada,nagle murzynek sobie cos przypomni, Weller tez cos doda i wszyscy leca. Oczywiscie nie wspomne o tym ze nasza czwórka bohaterów jest niezniszczalna i nawet wojsko ich ani nie drasnie:) Szkoda troche bo poczatek swietny.

ocenił(a) serial na 5
hustler_filmweb

Racja, początek fajny, ale im dalej tym serial bardziej denerwujący. A najbardziej główna bohaterka...

ocenił(a) serial na 5
hustler_filmweb

Wprawdzie nie do końca pojąłem, na jaka jenzyka ty pysać, ale domyslam się, że cię wqrwia to, że 1. seria była całkiem całkiem, ale za to 2. - to już z każdym odcinkiem coraz większy gniot, robiony na odp...l, żeby to coś dociągnąć do końca! I do tego nasączony tą pseudo-filozofią i pseudo-psychologią amerykoską! Troglodyci, którzy próbują ukryć swoją hipokryzję i gównowartość pod płaszczykiem rzekomej "wartości" LOL W efekcie otrzymujemy taką amerykanoską "ewangelię". Rzygać się nawet odechciewa!!!

ocenił(a) serial na 5
mp65warka

I jeszcze muszę własne słowa cenzurować, "za ostro pojechałem", qrwa!

ocenił(a) serial na 6
hustler_filmweb

a mnie najbardziej dziwiło ze agenci z bronią krótką jednym strzałem kładli najemników prujących do nich z broni automatycznej a jak już nawet któregoś agenta trafili to zaraz wychodził ze szpitala i wracał do roboty jak by się potknął na chodniku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones