PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 88 903
oceny
8,8 10 1 88903
8,8 22
oceny krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Netflix dodal ten serial do swojej oferty, wiec sprobowalem go poogladac i dochodze do wniosku ze to poprostu chyba nie jest do bingewatchingu. Taki jeden 20min odcinek raz na jakis czas zeby sie odprezyc - super, ale po 2/3 sie zwyczajnie męcze. Spodziewalem sie czegos duzo lepszego biorac pod uwage oceny. Strasznie powtarzalny, odcinki sa bardzo nierowne no ogolnie wszystko jest takie srednie. Nie widze w tym niczego niesamowitego ale moze takie seriale nie sa dla mnie.

Dam mu jeszcze kilka/kilkanascie odcinkow szansy bo czytalem zeby przebrnac przez conajmniej 2 sezony ale podobne opinie czytalem o Chlopakach z Barakow a do konca nie bylem nim zachwycony. Faktycznie bylo lepiej ale bez wiekszego szalu.

ocenił(a) serial na 10
jkg23

Jest 4:34, a ja wlasnie wyłączyłem 3 sezon the office z bólem.
Tak, że ja mam na odwrót, nie mógłbym byc usatysfakcjonowany jednym krótkim odcineczkiem :p
Perełka, kisne z tego wszystkiego, jakie to dopracowane a fabuła mnie wciąga dużo bardziej niz Chłopaków z Baraków

jkg23

Wreszcie głos rozsądku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones