PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 88 903
oceny
8,8 10 1 88903
8,8 22
oceny krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Kończę pracę o północy. Wracam do domu i szukam czegoś "do zmulenia". Odpalam The Office pierwszy sezon i myślę : idealne! Jak bardzo się myliłam! Od drugiego sezonu to czyste złoto w swojej kategorii. Jestem w połowie 5 sezonu i już mi smutno, że niebawem się to skończy. Chciałabym być częścią ich świata, mieć takiego głupkowatego szefa i takich współpracowników obok. Przejrzałam wątki o "najmniej lubianych bohaterach". Ludzie, przecież to nie dramat. Wszelkie wątki - np. spiskowe rozwiązują się w tym samym odcinku w którym się zaczęły. Tu nie ma czarnych charakterów, po prostu widząc i słysząc niektórych śmiejesz się mniej lub bardziej, ot co.
Trzeba przyznać, że wiele żartów w dzisiejszych czasach z pewnością by nie przeszło. Dlatego zdrowo się ogląda żarty na każdy temat, bez zadęcia i poprawności politycznej.
Nie wiem co się jeszcze wydarzy, zostały mi jeszcze 4 sezony, więc zostawiam 10/10 i odpalam The Office delektując się, że jeszcze tyle przede mną.

ocenił(a) serial na 7
Karoolajna_

Nic się nie bój - The office to serial, który można (a nawet trzeba) oglądać wiele razy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones