PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 88 903
oceny
8,8 10 1 88903
8,8 22
oceny krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym serialem. Nie posiada bezsensownych scen przemocy, erotyzmu, pościgów po mieście itp. a mimo to ogląda się go świetnie. Jest na pierwszym miejscu mojej listy seriali - serio. Duży plus, że nie ma tego durnego śmiechu publiczności jak np. w serialu "Przyjaciele" - którego też lubię.

Uważam serial za w miarę realistyczny za wyjątkiem pewnych zachowań szefa - Michaela, którego normalnie dawno by zwolnili ale to przecież serial komediowy a nie normalne życie. Poza tym Michael daje czadu i sypie świetnymi metaforami.

Oglądałem kilka wywiadów ( nie chcę jeszcze wszystkiego wiedzieć ) na YouTube z głównymi aktorami serialu i wypowiadali się bardzo ciepło, że to spełnienie jako aktora pracować w takim środowisku i atmosferze jaka była na planie "The Office". Wydaję mi się, że to przenosi się na jakość serialu i to widać.

Ostatnia rzeczy to to, że jestem na 4 sezonie i zaczyna mi być smutno... bo wiem, że niebawem ten serial się skończy dla mnie.... za każdym razem jak słyszę muzykę ze wstępu to trochę się wzruszam. Chyba zżyłem się z ludźmi z Dunder Mifflin i polubiłem ich. Ciekawe z kim bym kumplował gdybym tam pracował :)

ocenił(a) serial na 10
Majkel_Phelps

Jedyny minus tego serialu jest taki, ze nie ma nic lepszego, wiec wszystkie inne seriale obejrzane po nim juz nie daja takiej przyjemnosci w ogladaniu jakby mogly gdybys nie znal The Office.

IMO Michaela nie zwalniali mimo jego ciaglych wybrykow bo kiedys byl genialnym sprzedawca, ktory dzieki temu zostal awansowany na kierownika - na tym stanowisku nie radzil sobie juz tak dobrze, ale mimo swoich niekonwencjonalnych metod mial i tak najlepsze wyniki ze wszystkich oddzialow.

ocenił(a) serial na 10
celebes

Dokładnie. Majkel wzbudza zakłopotanie ale ma najlepsze wyniki w całej firmie chyba dzięki dwightowi który jest najlepszym sprzedawca w całej firmie.

piotreq_3

Niedokońca - świetnie pokazuje to odc. pt. Klient w 2 sezonie, w którym Michael właśnie dzięki swojemu zachowaniu, nietypowym podejściem do tematu zdobywa bardzo ważnego klienta dla firmy ;-) I o to w biznesie chodzi - o umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z ludźmi.

A sam serial - imho genialny. Sam pracuję w biurze w urzędzie i stwierdzam, że wiele sytuacji obecnych w serialu faktycznie ma miejsce w życiu. Łącznie posiadaniem takiego szefa. I to właśnie stanowi o sile tego serialu - genialnie podpatrzona, biurowa rzeczywistość :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones