PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202887}

Biuro

The Office
8,8 88 886
ocen
8,8 10 1 88886
8,8 22
oceny krytyków
Biuro
powrót do forum serialu Biuro

Pierwszy sezon - rozgrzewka. Od drugiego do upadku DM - rewela. Dalej imo bezczeszczenie zwłok. Tylko sobie popsułam pozytywny odbiór. Niektórych seriali nie powinno się oglądać do końca. A nawet dłużej niż pierwsze 3 - 4 sezony. Piszę to może komuś pod rozwagę. W przypadku MASH-a zostałam ostrzeżona, że po 3. sezonie to już nie to, skończyłam więc na trzecim i być może dlatego nadal myślę o tym serialu jako najlepszym komediowym wszechczasów. Chciałabym też pochlebnie myśleć o The Office, jednak niesmak po ostatnich sezonach pozostał.

e_wok

Czyli polecasz tylko 3 sezony tego serialu ? Właśnie przymierzam się do ogladania go i nie wiem, czy warto oglądać całość, bo trochę tego naprodukowali :P

ocenił(a) serial na 6
Krytykant

Nie tego. 3 sezony to polecam MASH-a. W The Office wyjdzie więcej. Moja rada - jak Dunder Mifflin zacznie się chylic ku upadkowi to się powaznie zastanów, czy dalej to ciągnąć :-)

e_wok

Póki w serialu jest postać michaela to można oglądać, potem poziom pikuje w dół, ale i tak skończyłem bo nie lubię tak urywać produkcji - zwłaszcza tak złożonych. Podobnie było w przypadku scrubs, pierwsze 6 sezonów super, 7 trochę zaczął przymulać, 8 zrobił ładne zamknięcie historii i nagle od czapy zrobili 9 który w ogóle nie powinien powstać po tym jak zamknięto produkcję wcześniej. Pozostawiał jedynie przykry niesmak.

ocenił(a) serial na 8
Jezus_

tak samo bylo z Fringe, ostatnie 2 sezony to bezczeszczenie zwlok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones