PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4163}
7,6 995
ocen
7,6 10 1 995
Biała wizytówka
powrót do forum serialu Biała wizytówka

serial pamiętam jak przez mgłę - miałam kilka lat jak był emitowany. kochałam się w Bolku ;))) chciałabym jeszcze raz go obejrzeć ale nie wiem gdzie szukać...?
pamiętam że miał jakieś smutne zakończenie...?chyba ;/

urga

Też pamiętam z dzieciństwa. To jeden z najbardziej niedocenionych polskich filmów/seriali. Nawet, gdy wymieniane są osiągnięcia poszczególnych aktorów, "Białą Wizytówkę" się przemilcza. Mam na myśli zwłaszcza Bogusława Lindę, który zagrał FANTASTYCZNIE postać Bolka. Czemu on się kurna tym nie chwali?!

ocenił(a) serial na 9
Piramidoglowy

Hmm... Też się zastanawiam. W ogóle aktorstwo mistrzowskie. Mam na myśli Nowickiego, Lindę i Łukaszewicza. Ogólnie Linda jest krytyczny wobec swoich ról, ale chciałbym zobaczyć, co o tej akurat sądzi. Kiedyś powiedział w wywiadzie u Torbickiej, że 70% ról to te złe i są filmy czy seriale, które nie powinien grać... Przyznam, że wtedy mnie zdziwił. Mówił właśnie, że chwali się pracą u Holland czy Kieślowskiego. Co do postu krismovies, tak samo uważam. Oglądanie z remasterem to przyjemność. Dobrze określiłeś, inny i niekomercyjny. To se ne vrati...

ocenił(a) serial na 9
frycio80

Trudno się dziwić: role u Holland i Kieślowskiego - znakomite, w znakomitych filmach, to jego aktorski top (ta u Bajona również). Ci, którzy poznali go dopiera jako Franza Maurera (którym stał się na długie lata), byli szoku odkrywając potem "Gorączkę", "Przypadek", czy "Kobietę samotną".

urga

Serial nieźle pokręcony, absolutnie niekomercyjny, teraz już się takich nie kręci (przynajmniej w Polsce). Akurat leci wersja zremasterowana na TVP HD, bardzo przyjemnie się to oglada!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones