PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694296}

Bi-mil

7,9 508
ocen
7,9 10 1 508
Bi mil
powrót do forum serialu Bi-mil

POLECAM

ocenił(a) serial na 10

Jak można nie lubić tej dramy, po prostu nie da się. Jak włączy się jeden odcinek chce się oglądać dalej, aż spać nie można. Jeśli ktoś wahał się jak ja przed obejrzeniem, to szczerze polecam, a wątpię że się ktoś zawiedzie. Najlepsze zaczyna się od 3 odcinka, więc jeśli 1 czy 2 nie spodobał się to i tak oglądajcie. Nie zawiedziecie się. Bimil trafia na czołowe miejsce w moich dramach!

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

Kończę właśnie Piecie i Bi-mil czeka w kolejce :) Na razie oglądam filmy na youtubie i już wiem, że będę zachwycona :) A gdzie oglądałeś/aś ?Na gryzoniu są z polskimi napisami, ale może są gdzieś online?

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Na viki z napisami polskimi. Osobiście jestem zachwycona tą dramą:)

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

Zalogowałam się na innym portalu, ale na viki tez już lecę :) Ja od wczoraj oglądam sobie te teledyski na yt:

http://www.youtube.com/watch?v=--amAD-LR0I&list=FLa_5t4kAS6Sw9TI0UX-B0xQ

http://www.youtube.com/watch?v=X5o-ZGKkMIo&list=FLa_5t4kAS6Sw9TI0UX-B0xQ

http://www.youtube.com/watch?v=6ASawDTEsrM&list=FLa_5t4kAS6Sw9TI0UX-B0xQ

Już wiem, że wciągnę ją w tempie odrzutowca :P Dzisiaj kończę Piece i zaczynam Secret love :D

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

Kurcze, na viki wyskakuje mi, że oglądanie nie jest dostępne dla mojego kraju :(

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Te teledyski to nic w porównaniu z całą dramą! :)

Całkowicie zapomniałam, że aby móc obejrzeć tą dramę na viki trzeba mieć QC.

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

:( a jak to zrobić? czytałam, że trzeba do nich napisać, ale to równa się chyba też z tym, że trzeba być aktywnym na forum, tak?
Szkoda :( no nic, będę się męczyła z angielskimi :(

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Tak, jak dobrze pamiętam trzeba przetłumaczyć 3 000 wersów, jakoś tak i wtedy dostaje się i ma się dostęp do wielu dram.

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

obejrzałam...jak dojdę do siebie, że to już koniec - napiszę swoje wrażenia ;)

ehhh,cudo, cudo, cudo

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

Fakt, że minął już miesiąc, a ja nadal wałkuję najlepsze sceny z serialu - mówi chyba samo za siebie ;)

Serial obejrzała nawet moja Mama ( zmusiłam ją :P ) i ostatnio przyłapałam ją, jak przewijała swoje ulubione sceny ;)

Seong Ji cudowny, ale reszta aktorów również dała rewelacyjny popis swoich umiejętności. Także jestem zachwycona i pewnie wrócę do niego jeszcze w tym roku ;)

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Masz rację to jedna z lepszych dram!!!
Warto ją obejrzeć, przede wszystkim dzięki muzyce, aktorom i nie tylko...

anetka71

wystarczy ściągnąć dodatek na firefoxa i przed oglądaniem włączyć .program zmienia ip naszego komputera na takie , które umożliwia nam oglądanie dramki ,przeważnie na amerykańskie . Dodatek specjalnie dostosowany pod viki ,jeżeli jest cały czas włączony wyskakuje sporo reklam .najlepiej go włączać przed obejrzeniem dramki z licencją a po skończonym seansie wyłączyć .

ocenił(a) serial na 7
dagmarax

Chyba cię ozłocę, na prawdę działa, teraz będę mogła zobaczyć dramy, do których nie miałam wcześniej dostępu. Oglądam teraz Kill Me Heal Me i tak spodobał mi się Ji Seong i jego gra aktorska, że w trakcie czekania na kolejne epy zamierzam przerobić jego starsze dramy. Brak dostepu do Secret najbardziej mnie frustrował...

dagmarax

Hej, mogłabyś mi napisać jak się taki dodatek do firefoxa nazywa i czy to jest płatne? nie mogę do Ciebie wysłać prywatnej wiadomości, będę wdzięczna za odpowiedź na mail: olszyna@hotmail.com

ocenił(a) serial na 10
AngiBells

zgadzam się też.... jedna z obowiązkowych pozycji! trzeba to zobaczyć!!:)

ocenił(a) serial na 10
rhotka

Masz rację, bez tego się nie da inaczej!

ocenił(a) serial na 10
rhotka

Zgadza się ;) Ja obejrzałam i byłam pod tak ogromnym wrażeniem podczas oglądania, że akcja tak pędziła, nie było chwili oddechu a o nudzie to już w ogóle nie ma co wspominać. To obowiązkowa pozycja, jak ktoś tego nie obejrzy to bardzo wiele straci. Rewelacja. Aktorstwo na wysokim poziomie a muzyka... Cudo!

ocenił(a) serial na 9
aneant89

po przeczytaniu wszystkich komentarzy zabrałam się za dramę w piątek, dzisiaj jest niedziela, a ja jestem już na 14 odcinku, wciąga niesamowicie, zostały mi tylko 3 odcinki do końca i już mi szkoda, że się kończy, jakoś trailery nie zapowiadały, że to będzie tak dobra drama ^^

ocenił(a) serial na 10
moudmargolcia

Drama rewelacyjna, ja nadal jak sobie o niej pomyślę to mam ciary. To coś znaczy :)

AngiBells

Pytanie do tych co już dramę widzieli: Jest sens kontynuować Bimil jeśli po obejrzeniu 4 odcinków irytują mnie wszystkie postaci, jest za dużo dramatyzmu i nielogiczności (jak na mój gust), fabuła też mnie jak na razie nie wciąga?

ocenił(a) serial na 10
Aigoo

Szczerze nigdy jak zaczynam dramę nawet jak mi się nie podoba to i tak nienawidzę nie kończyć czegoś...Ale to jestem ja. Poza tym radziłabym obejrzeć przynajmniej do 8 odcinka wtedy będziesz pewna czy ta drama nie dla ciebie. Naprawdę warto ją obejrzeć, dla mnie jest dobra pod względem muzycznym, technicznym i aktorskim, ale każdy ma inne zdanie....

AngiBells

Też kiedyś tak robiłam, nawet najgorszy chłam kończyłam do końca. Później doszłam do wniosku, że jednak szkoda czasu(dlatego też pytam).
W takim razie pociągnę jeszcze przez kilka odcinków... Główna bohaterka choć trochę mądrzeje?

ocenił(a) serial na 10
Aigoo

Haha nie wiem co cię w niej wkurza, więc trudno mi powiedzieć. Szczerze to nawet obiektywna nie mogę być bo przepadam za tą aktorką :)
Nie powiem ma dziwne uosobienie, ale da się przyzwyczaić.
Zobacz sama jeszcze kilka odcinków i napisz co sądzisz.

ocenił(a) serial na 10
Aigoo

I jak udało się obejrzeć?

AngiBells

Wysiadłam niestety... Może kiedyś dam jej jeszcze jedną szansę.

ocenił(a) serial na 7
Aigoo

@Aigoo, główna bohaterka mądrzeje, ale dość późno ^^.
Mnie drama się podobała (obejrzałam w oczekiwaniu na kolejne odcinki Kill Me, Heal Me, zakochana w Ji Sungu i Hwang Jung Eum), choć fakt, musiałam przywyknąć do liczby dramatycznych zdarzeń na metr kwadratowy i dziwnych zachowań niektórych bohaterów.

missedtheboat

Drama dobra, w sumie ciekawie przedstawiona została przemiana głównego bohatera Min-hyeok Jo, który zakochał się w kobiecie, której nienawidził. Nienawidził jej za to, że spowodowała wypadek, w którym zginęła jego miłość Ji-hee Seo, w dodatku będąca w ciąży, i uciekła z miejsca wypadku. W rzeczywistości prowadził jej chłopak Do-hoon Ahn ale to nie zostaje ujawnione podczas śledztwa a Yoo-jeong Kang bierze winę na siebie i idzie siedzieć. Z czasem Min-hyeok Jo odkrywa, że kobieta coś ukrywa. Poprzez nienawiść a potem miłość jego upór do poznania tajemnicy, która wiąże Yoo-jeong Kang i Do-hoon Ahn stał się godny podziwu.
Min-hyeok Jo okazał się przy tym delikatny przy całej swojej agresji z jaką wyładowywał się na innych, też na Yoo-Jeong Kang, nie zapytał jej np o bliznę i inne bolesne dla niej sprawy. Zdał sobie sprawę, że tak naprawdę winił kobietę za zbrodnię niepopełnioną. Obserwował to w jaki sposób zmaga się ona z życiem, w którym co rusz jest jej coś odbierane i że dzieje się tak w dużej mierze przez niego. Najpierw czuł dziką satysfakcję, która z czasem zmieniła się we współczucie i poczucie winy.
Ostatecznie pomógł Yoo-jeong Kang uporać się z traumą i stanąć na nogi. Wymowna jest według mnie scena, w której Yoo-jeong Kang wali głową o ścianę w rozpaczy po odkryciu, że jej była miłość zabił jej ojca. Jej rozpacz poruszyła Jo Min-hyeoka, który miał już poczucie winy za jej sytuację, i próbował ją pocieszyć mówiąc, że on po śmierci swojej ukochanej wytrzymał najtrudniejszy czas mogąc patrzeć na sprawczynię wypadku pielęgnując nienawiść i zemstę na niej, tak ona patrząc na niego może tak samo.
Odniosę się jeszcze do brutalności scen, które niekiedy rzeczywiście zakrawały o molestowanie (tak komentowali nawet widzowie na viki) np scena w aucie podczas próby pocałunku, ciągłe targanie za rękę. Chyba kobiety w Korei lubują się w takich sytuacjach.
Ogólnie drama godna polecenia ;)

salamanka185

Taki tekst warto oznaczyć, że to wielki spoiler...

Aigoo

Zaznaczyłabym ale nie wiem jak ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones