PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779805}
4,4 12 551
ocen
4,4 10 1 12551
Belle Epoque
powrót do forum serialu Belle Epoque

Największym zaskoczeniem jest dla mnie moja niewiedza o tamtych czasach. Dopiero z tego serialu dowiedziałem się, że na początku XX wieku w Krakowie grano amerykańskiego rocka!!

ocenił(a) serial na 7
Lord_M_2

Widać, że nie oglądałeś The Knick produkcji Cinemax, gdzie już od pierwszej minuty gra muzyka elektroniczna i syntezator. Muzyka nie ma odzwierciedlać tego, co wtedy grano, tylko nastrój. Gdyby w każdym filmie miano grać, to co w danym czasie się słuchało, to w tym serialu słyszałbyś muzykę operetkową bądź operową. Tyle w tym temacie.

boniek11101988

Równie dobrze można było ubrać aktorów we współczesne garniaki i spódnice mini, w końcu chodzi o intrygę, a nie o jakąś tam mało ważną stronę wizualną. A co się dzieje w innych serialach - spuśćmy na to zasłonę milczenia, to nie jest żaden argument.

ocenił(a) serial na 3
boniek11101988

W the Knick mieliśmy muzykę (świetną swoją drogą) W bell epoque mamy piosenki. To tak jak by w The knick pogrywały piosenki po chinsku. Słabizna i cebula.

ocenił(a) serial na 5
Lord_M_2

Argument z dupy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones