PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779805}
4,4 12 551
ocen
4,4 10 1 12551
Belle Epoque
powrót do forum serialu Belle Epoque

Ten serial obok seriali od HBO albo Netflixa nie ma prawa stać. Nudny, przewidywalny, taki ojciec Mateusz w starych strojach haha uśmiałem się po pachy oglądając tego gniota. Okazuję się też, że im większa reklama tym gorszy shit, bo tak reklamowali ten belle epoque tvny, tvn24 ciągle o tym gadali a się okazała jak zwykle wielka klapa.

Hans_Kloss

Podobno zakonczenie mialo byc inne wycieto brata konstancji,lucjana z finalowego odcinka jechal z nia w powozie do kosciola http://cdn13.se.smcloud.net/t/photos/t/605530/belle-epoque-odcinek-10-konstancja -magdalena-cie_27741840.jpg

marta490

Wyszłoby na to, że miała 2 braci.

Hans_Kloss

To jest ten ktorego niby mial zabić jan w pojedynku juz w tym odcinku kiedy jan wlamal sie do grobowca po czaszke w laboratorium stwierdzono ze czaszka nie nalezy do lucjana a dziura po kuli zostala zrobiona ostrym narzedziem i to nie jest slad po kuli tak czy inaczej lucjan zostal wyciety z finalowego odcinka

marta490

To 5 odcinek kiedy jan kradnie czaszke z grobu a henryk ustala ze czaszka nie jest lucjana morawieckiego

marta490

Umknęło mi to :), także muszę zobaczyć ten odcinek na playerze

Hans_Kloss

Ciekawe, że nie odnieśli się w ogóle do tego w ostatnim odcinku. W ogóle Jan niby taki inteligentny, a cały czas ufa i wierzy Konstancji, mimo że babka cuchnie fałszem na kilometr :/ Zwłaszcza, że właśnie w międzyczasie okazuje się, że czaszka nie należała do Lucjana, że coś z tym pojedynkiem było nie halo, że cały czas prowadzała się z Misią - z Misi zrobili "tą złą", a Jan kupuje to, że Konstancja w tym związku była świętą leliją?! Nawet w ostatnim odcinku Jan totalnie daje ciała - łyka opowiastkę K. jak to zła carska ochrana, źli agenci, zła Misia, zły Iwanow, a Konstancja taka biedna i niewinna. Niby powinnam rozumieć, że zakochany, ale litości - to nie 20-letni młokos, tylko facet który swoje przeszedł, siedział nawet w więzieniu. A on to kupuje niczym naiwna pensjonarka ;) Nie pada ani słowa o tym, że - sorry, Konstancja, ale w grobowcu to nie leżał twój brat, a twierdzisz że zginął podczas tego pojedynku? I Misię zamordowano - przypadeg? (a nie, na pewno by było tłumaczenie, że to ochrana ;) ).
Tak, najbardziej mnie wkurzało tutaj podejście Jana do Konstancji :/

innertia

Nie myślał głową, a główką :D.

ocenił(a) serial na 3
HardkorX

Małaszyński w tym zwiastunie, gdzie idzie z jakąś torbą przez miasto ma minę jakby rozglądał się za najbliższą toaletą :-)))

HardkorX

Przeczytalam w necie wypowiedzi tworcow BE i okazuje sie ze pierwowzorem jana edigeya koryckiego jest autor powiesci kryminalnych jerzy ( edigey) korycki https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Edigey

HardkorX

HAHAHAHAH GRATULUJE PORÓWNYWANIA PRODUKCJI TVP DO AMERYKAŃSKICH NETFLIXA. TO TAK JAK PORÓWNYWAĆ JEDZENIE Z SUPERMARKETU I RESTAURACJI. ludzie prosze zacznijcie myslec

malgosiakaszewska

Przeciez napisal to co ty ? Z czym ja np sie nie zgadzam bo czas honoru czy oficer jest serialem tvp i w niczym nie jest gorszy od amerykanskich produkcji pomiomo duzo nizszego budżetu ale kazdy ma prawo do swojego zdania a belle epoque jest tvn-owska produkcja

HardkorX

Przepraszam, ale "Ojciec Mateusz" przy tym to majstersztyk. Tak słabego serialu nie oglądałam dawno, a oglądam niemal nałogowo.

HardkorX

Mi tam zdjęcia się podobały. Dobry początek na ciekawy serial. Jeżeli TVN wyda drugi sezon wprowadzą sugerowane poprawki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones