Belfer
powrót do forum 2 sezonu

Już od samego poczatku...

1) Jakim cudem zwyklego okna nie da się wybić żadnym cięższym przedmiotrm.

2) tylko 2 dziewczyny wpadają na pomysł ucieczki oknami gdy możliwe jest to od samego poczatku. Okna można tylko otworzyć i szukają jedynego otwartego. Zmienione prawa fizyki nie pozwalają na nic innego .

3) kolega wariata może wziąć broń i zakończyć całka akcję w szkole i to bez pośpiechu większego i nie robi tego. Nawet najbardziej obsrany człowiek bylby w stanie zrobić w taki sposób w ukazanych warunkach . Wszystko na siłę byleby głupio wydłużyć odcinek

4) aktorstwo poziom 1 roku studiów filmówki

5)dziwię się że Sztuhr nie powiedział paru słów reżyserowi że tak zeszmacił dobry serial

Zawiodlem się

ocenił(a) serial na 9
don82

Tylko to zauważyłem w pierwszych 2 odcinkach, a w następnych jest trochę lepiej. Może przedwczesna opinia. Trochę 2 odcinki zniechecily. Mimo to obejrze.calosc. może się wybroni

ocenił(a) serial na 9
don82

Jednak po obejrzeniu całości moja ocena trochę się zmieniła. Według mnie zniechęcające były 2 pierwsze odcinki ze względu na to co opisałem wcześniej- kompletnie nielogiczne akcje w budynku szkoły (Iwo) Później było całkiem nieźle. Trzymało w napięciu i ciekawiło. Choć końcówka jest dla mnie trochę niejasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones