PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661871}

Bates Motel

7,7 35 005
ocen
7,7 10 1 35005
7,0 3
oceny krytyków
Bates Motel
powrót do forum serialu Bates Motel

Dawno nie widziałem tak niesamowicie charakterystycznej postaci od czasów Walter H White, gdyby zastąpić Anne Gunn Verą Farmig w BB to aż....ciary przechodzą co by sie działo.

jan614

Bo Vera wspaniałą aktorką jest, jakby to powiedział poeta :) Ja też uwielbiam tą postać i chcę jej jak najwięcej w tym serialu.

ocenił(a) serial na 9
jan614

prawda jest najciekawszą postacią serialu, genialną aktorką i świetnie się spełnia w swojej roli :D

jan614

Aktorką jest dobrą, ale jej postaci nie cierpię. Apodyktyczna, nerwowa, o bardzo złym wpływie na syna.

matips

Dokładnie tak

użytkownik usunięty
matips

Jestem właśnie po pierwszym sezonie - pewnie zazdrościcie ;-)
Nie wiem jak rozwinie się akcja, ale szczerze nienawidzę tego niezrównoważonego babsztyla ! (piszę oczywiście o postaci, a nie o aktorce). Destrukcyjna rola takich bab na otoczenie jest nie do przecenienia. Podejrzewam, że znajdzie to jakieś uzasadnienie psychologiczne w dalszej części, co nie zmienia tego, co wcześniej napisałem.

ocenił(a) serial na 9
jan614

Zgadzam się, jest chyba najciekawszą, najbardziej barwną i zaskakującą postacią jaką oglądałam w telewizji:D
Bez niej ten serial wiele by stracił i już nie byłby tym samym serialem:)
A Vera w tej roli spisuje się znakomicie, według mnie należą się jej za nią wszystkie możliwe nagrody:)

ocenił(a) serial na 8
jan614

Duet Norma i Norman są aktorsko niesamowici (dałem im po 10), a serial jak wino im starszy tym lepszy, Sezon 4 doskonały!

ocenił(a) serial na 10
jan614

kto obejrzał 9 odcinek i chce się podzielić domysłami o Normie? Bo szczerze to się martwię :/

ocenił(a) serial na 10
ewelina_m

ja też się martwię...ale ten Norman mnie wkurza ostatnio chociaż nie wiem kto gorszy on czy Norma...ale jednak nie wyobrażam sobie żeby ona zmarła

ocenił(a) serial na 10
Alicja147

Mnie też bardzo wkurza, nie raz mam ochotę co najmniej dać z liścia, albo wytrząść :D Jak Normy nie będzie to odechce mi się oglądać, bo na Normana nie chce mi się patrzeć :/ Ale to jak Norma go wychowuje to się w głowie nie mieści, dzieciak na głowę wchodzi i robi co chce, dawno powinien być w psychiatryku :D Jej ale emocje, a to przecież film :D

ocenił(a) serial na 9
ewelina_m

podpisuje się :) świetnie wciela się w Norme, z lekkością jej to przychodzi. Fenomenalna :)

ocenił(a) serial na 10
ewelina_m

No dokładnie haha:D Norman widać to jak na dłoni chory psychicznie, od początku Norma miała jakieś podejrzenia alee nie, każdy spiskuje przeciwko niej i ona musi przez to każdego odrzucać. Oni się zachowują czasem jak para a nie matka z synem no patrzeć na to nie moge :D

ocenił(a) serial na 7
ewelina_m

UWAGA SPOILER!!!


Nie wyobrażam sobie jak teraz będzie wyglądał 5 sezon! Wiadomo, że Norma nie żyje. Bez Very Farmigi, ten serial będzie po prostu słaby. W ostatnim odcinku 4 sezonu powinni zamknąć Alexa, pochować Normę, Norman powinien ją wykopać i zanieść do domu. Idealny prequel do Psychozy Alfreda Hitchcoka. Za 5 sezon z samym Freddie Highmore'm dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
NorbertN

co Ty gadasz?? nie żyje? A jeszcze robiłam se nadzieję :/ Nawet nie chce mi się już oglądać bez niej i patrzeć na tego psychola :/

ocenił(a) serial na 7
ewelina_m

Wydaje mi się, że nie żyje. Alex reanimował ją dosyć długo i nie przyniosło to efektu. Jeśli by to przeżyła to byłoby to naciągane.

ocenił(a) serial na 10
NorbertN

oby jednak było naciągane :)

ocenił(a) serial na 10
NorbertN

a może w śpiączkę zapadła? :P

ocenił(a) serial na 10
Alicja147

a kto to wie :D

ocenił(a) serial na 7
Alicja147

Pewnie będzie tak jak mówisz, bo bez Verki w obsadzie ludzie przestali by oglądać serial.

ocenił(a) serial na 10
NorbertN

dobra już wiem.... odechciało mi się oglądać :(

ocenił(a) serial na 7
ewelina_m

Jednak miałem rację ;) Teraz ciekaw jestem 5. sezonu. Pewnie Norma będzie obecna, ale w urojeniach Normana :)

ocenił(a) serial na 10
NorbertN

to na pewno, ale to już nie to samo :/

ocenił(a) serial na 9
NorbertN

ale psychola nie reanimował wcale a jednak przeżył. Trzeba mieć nadzieje :)

ocenił(a) serial na 9
NorbertN

Nostradamus normalnie z Ciebie ;P

ocenił(a) serial na 7
sebit22

Wiedziałem ;) Tak moim zdaniem powinien się zakończyć cały "Bates Motel" a nie tylko 4. sezon.

ocenił(a) serial na 7
NorbertN

co martwi mnie 5 sezon, to martwi.
Jeżeli będzie to odniesienie do filmu i Norman będzie "hodował" mamusie w piwnicy, to sorry, ale wieś śpiewa i tańczy
Jeżeli natomiast będzie to pogoń Romero za Normanem, to starczyły by 3 epizody.
Martwię się oj martwię ....

jan614

Najlepsza postać serialu, ogólnie Vera Farmiga jest cudowna :)

ocenił(a) serial na 10
jan614

Masz rację, świetnie pasowałaby do Breaking Bad! :)

ocenił(a) serial na 9
jan614

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam Norme!!! Vera jest wspaniała, fantastyczna! Ta rola jest wprost uszyta na miarę Very!!

użytkownik usunięty
jan614

Pisz poprawnie a nie blokerskim slangiem prostaczku ,,a jeśli twój zasób słów jest zbyt ubogi trzymaj mordę na kłódkę ,,w piśmie tez sobie nie dawaj upustu beznadziejny prostaku.
Wymiata ,a co kurze ?

ocenił(a) serial na 8
jan614

Vera Farmiga to świetna aktorka, wypada bardzo autentycznie w tym serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones