PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=410838}

Baranek Shaun

Shaun the Sheep
7,4 10 241
ocen
7,4 10 1 10241
8,3 3
oceny krytyków
Baranek Shaun
powrót do forum serialu Baranek Shaun

hahaha przyznam szczerze, że takiego powiadomienia to się nie spodziewałam xD

u mnie lepiej bo 90% :D, ehh a już myślałam, że uda mi się zataić fakt, że go uwielbiam ;)

użytkownik usunięty
ruda_mi

O! znalazł się ktoś lepszy ode mnie. ;D Stwierdzam, że nie ma większego sensu ukrywać tego co uwielbiany bo filmweb i tak się na nas pozna, i odkryje na światło dzienne nasze skryte pragnienia ;d

No nie da się ukryć, niby głupi portal, a jak przechodzi co do czego to potrafi człowieka rozpracować, taki szczwany lis ;) Ale, że odkryją moje zamiłowanie to baranka to się bym w życiu nie spodziewała :P

94% O_O chyba nie mam wyjścia i muszę to sprawdzić.

Zwiastun nadchodzącego filmu jest rewelacyjny http://www.youtube.com/watch?v=xnUKQww9IPM

użytkownik usunięty
Kazioo

To będzie nawet film? Boże, w jakim ja świecie żyję że o tym jeszcze nie słyszałam. :D niestety mój gustomierz spadł z 82% do 69%, tyle przegrać :(

Jest 89% w moim guście ;) Nie dane było mi obejrzeć ani jednego odcinka, acz przeczytałam dwie książeczki bazujące na tym serialu ^^;

U mnie 85%. Jestem w szoku, przejrzeli mnie na wylot. Jak widać na nic się zdadzą tajemnice - Filmweb wie wszystko. Dawno nie oglądałam baranka, czas to nadrobić :D

Mi jak coś znajdzie w ''moim guście '' to nie wiem czy śmiać się czy płakać :)

U mnie zaszalało do 97% :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones