PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 33 902
oceny
8,4 10 1 33902
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Dubbing!!!!

ocenił(a) serial na 10

Niestety w polsce chyba nikt nie przywiązuje wagi do dubbingu! Oglądałem wszystkie odcinki po niemiecku i nawet nie doratstamy im do pięt!!!

jugi42

Po prostu się przyzwyczaiłeś. Polski, angielski i niemiecki są w tym wypadku na podobnym poziomie.
W polskiej wersji szczególnie dobrze spisał się Wit Apostolakis- na początku miałam wielkie wątpliwości, czy z tak charakterystycznym głosem uda mu się zagrać Aanga, ale doskonale oddał tą postać.

LadyEire

Nie mogę się zgodzić z twoją opinią i aż muszę o tym napisać. Widziałem tylko kilka odcinków z polskim dubbingiem i w mojej opinii ten dubbing jest wykonany koszmarnie. W oryginalnej wersji językowej słychać było emocje w głosach bohaterów. W naszej wersji czułem się jakbym słuchał beznamiętnego lektora o zmieniającym się głosie. Przyznam, że nie jestem fanem dubbingów w filmach, ale w animacjach zwykle mi nie przeszkadzają (dubbing w Shreku jest świetny). Tutaj jednak, polecam każdemu kto zamierza obejrzeć ten serial, oglądanie go w oryginale, ewentualnie z napisami. Zupełnie nie warto psuć sobie zabawy spolszczoną wersją.

użytkownik usunięty
Krisowski

Obejrzałem pierwszy odcinek najpierw po polsku a potem po angielsku a potem całą serie obejrzałem w języku angielskim bo od polskiego uszy bolą.

A mnie w angielskim Zuko bardzo się nie podoba- brzmi zupełnie nie jak chłopak w tym wieku.

ocenił(a) serial na 8
LadyEire

Mimo wszystko oryginalne audio jest o wiele lepsze od dubbingu...zresztą, wydaje mi się, że zawsze tak jest, było i będzie.

ocenił(a) serial na 10
jugi42

chyba cie ch8j swedzi, wlasnie dubbing jest zajebisty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones