PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 33 785
ocen
8,4 10 1 33785
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Arcydzieło

ocenił(a) serial na 10

Jest to chyba najlepsza kreskówka jaka kiedykolwiek powstała.
Jeśli się nie zgadzacie to proszę o podanie własnej kreskówki która waszym zdaniem jest najlepsza.

ocenił(a) serial na 10
TheRockHbk

moim zdaniem jest bardzo fajna obejrzałem 6 razy wszystkie odcinki

użytkownik usunięty
zuko_filmweb

Awatar jest super, ale chyba na zawsze moim ulubionym serialem animowanym będzie "Huntik: Łowcy tajemnic".

ocenił(a) serial na 7
TheRockHbk

Ja tam wolę Simpsonów, albo South Park :/

kibicbarcy5

Jeżeli ktoś lubi taki humor to jak tak ;) - Osobiście mnie nie urzekły .

TheRockHbk

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

TheRockHbk

Dragon Ball / Dragon Ball Z :)

ocenił(a) serial na 10
TheRockHbk

Zgadzam się w pełni. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego serialu. Nie spodziewałam się... arcydzieła. Tak, arcydzieła. Dokładnie i starannie zaplanowana fabuła, interesujące przygody, a to wszystko okraszone wspaniałą muzyką oddającą nastrój. Historia jest wciągająca - po trochę zabawana, wzruszająca i dramatyczna. Największe wrażenie jednak wywierają bohaterowie - każdy z nich posiada "głębię", jest charakterystyczny i prawdziwy, a przy tym wzbudza sympatię. Każdy również w trakcie serialu przechodzi swego rodzaju przemianę, najlepiej została ona ukazana w przypadku Zuko i Aanga. Właśnie, Zuko. Dla samej tej postaci, której kreacja (jego historia i przeżycia wewnętrzne) jest po prostu niesamowita warto zagłębić się w świat Avatara. Podziwiam twórców za pomysł oraz za perfekcyjne wykorzystanie go i stworzenie jedynej w swoim rodzaju atmosfery - mrocznej, ale nie na tyle, by serial przestał być bajką dla dzieci. Trzyma on poziom od początku do końca i gwarantuję każdemu, że historia drużyny Avatara będzie niezapomniana ;)

użytkownik usunięty
Yasiri

Pięknie opisane. Lepszego serialu po prostu nie ma <3 Dodać mogę jedynie tyle, aby nie zapominać o tym, jak zmienił się Sokka ;)

ocenił(a) serial na 8
TheRockHbk

South Park? Family Guy?

ocenił(a) serial na 5
TheRockHbk

Jeśli anime uznać za kreskówki to Avatar w porównaniu z np. Hunter x Hunter wypada jak jakas parodia dla dzieci z McDonald's.

celebes

Oczywiście to zależy od widza ja anime nie traktuje jako ''kreskówki'' po drugie Avatar jest głównie skierowane dla dzieciaków - Zwłaszcza pierwszy sezon jednak uważam Avatar się rozkręca w kolejnych sezonach i mimo że jestem dorosły, to oglądałem animacje z zaciekawieniem.

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Szczerze uczucie, że ta kreskówka robiona jest pod dzieciaki miałem tylko podczas 1 sezonu. 2 i 3 sezon jest cudowny (szczególnie 3)

niceriot55

Pierwszy sezon zgodzę się może przynudzać ale jeżeli się go przetrwa, to 2 i 3 sezon uważam obejrzy z frajdą nawet dorosły.

ocenił(a) serial na 10
TheRockHbk

Jestem świeżo po obejrzeniu ostatniego odcinka. Do tej pory nie było serialu aniowanego który bym uważał za "najlepszy", ale Awatar i spółka mają w sobie to coś!

future_is_eternal_death

Wiec powinien ucieszyć cie fakt że Netflix tworzy aktorską wersu animacji w postaci serialu - Według ostatnich doniesień zdjęcia mają się rozpocząć już w lutym tego roku - https://naekranie.pl/aktualnosci/avatar-the-last-airbender-kiedy-zdjecia-do-akto rskiego-serialu-netflixa-nowe-informacje-1577781729

ocenił(a) serial na 10
buterfly

Jeśli powstanie aktorska wersja to jest bardzo prawdopodobne, że Awatar starsi swój klimat i taką nostalgię przy oglądaniu, bo większość ludzi oglądało to za dzieciaka w wersji kreskówkowej, ale mogę się mylić zobaczymy co czas pokaże.

ocenił(a) serial na 10
Lex731

*Straci
Autokorekta

Lex731

To uważam zależy od oglądającego natomiast uważam właśnie że ta nostalgia, sprawia że fani tak wyczekują informacji na temat aktorskiej wersji a twórcy :)

ocenił(a) serial na 8
TheRockHbk

Z takich bajek idealnie i dla dzieci, i dla dorosłych, to na pewno bym poleciła "Po drugiej stronie muru" albo "Gravity Falls". Osobiście je uwielbiam, choć zawsze łatwiej stworzyć dobre krótkie serie, a Avatar jednak osiągnął sukces jako dłuższa przygodowa bajka. Z tego właśnie typu długich przygodowych serii to bym mogła polecać głównie anime (np. tak jak ktoś napisał Fullmetal Alchemist).

TheRockHbk

avatar wybitny ale nic nie pobije she-ra i ksiezniczki mocy pozdrawiam

sugar_babe

zgadzam sie she ra jest super a mam 36 lat i jestem stright facetem lubie jeszcze legend vox machine,sowi dom,płazowyż i greenowie

ocenił(a) serial na 9
Winnipeg

Widzę, że dogadalibyśmy się. Ja również bardzo lubię Sowi Dom i Płazowyż (końcówka 3 sezonu była niesamowicie emocjonalna, ciężko mi było się podnieść po ostatnim odcinku). She-Ra to akurat mój ulubiony animowany serial, choć przez dłuższy czas myślałem, że nic nie dorówna w tym aspekcie Avatarowi. Też jestem straight facetem, 24 lata, a oglądałem ten serial już dwa razy i za każdym razem podobał mi się tak samo. Z sezonu na sezon coraz lepszy. Pewnie dziwne porównanie, ale traktuje jego progres w sezonach na podobnej zasadzie co Breaking Bad. Kiedy wydaje się, że czwartego sezonu nie mogli już wykonać lepiej, przychodzi piąty i okazuje się nawet lepszy. Ponadto od trzecich sezonów zarówno w przypadku She-Ry, jak i Breaking Bad fabuła rusza z kopyta.

ocenił(a) serial na 8
TheRockHbk

Tak świetna fabuła dorosłe decyzje i ich konsekwencje ,postaci które się rozwijają ,jak na bajkę dla dzieci robi wrażenie ,jeśli chodzi o najlepsze seriale animowane tak Avatar to topka zaraz koło Batman animated series.

ocenił(a) serial na 10
TheRockHbk

Najlepszym serialem animowanym jest Król Szamanów i nic tego nie zmieni

TheRockHbk

Seven deadly sins przebija tą dziecinadę o głowę.

użytkownik usunięty
TheRockHbk

Z seriali animowanych dla młodszych widzów zdecydowanie najlepszy jest Batman The Animated Series. A z takich dla dorosłych widzów to wspominany wyżej przez Marcina Lendziona Family Guy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones