PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 870
ocen
7,7 10 1 15870
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

Na taki serial długo czekałem, miłe wspomnienia z martwego zła wracają. Jak najbardziej polecam!!!

użytkownik usunięty
RIXIKON

I gdyby nie potwornie irytująca postać policjantki a także CGI (które jednak czym dalej w las tym mniej przeszkadzają) dałbym 10, bo aż się ku*wa łezka w oku kręci podczas seansu kolejnych odcinków (skończyłem na e8). Cieszę się, że warto było czekać:)

ocenił(a) serial na 8

No, policjantka też mnie irytowała i to konkretnie.

użytkownik usunięty
RIXIKON

SPOJLER!!!

Na szczęście padła w 8 odcinku, choć nie wiem czy jej jeszcze nie wskrzeszą...W tej 'chatce na kurzej stópce' wszystko jest możliwe;P

ocenił(a) serial na 9
RIXIKON

A niby dlaczego.

ocenił(a) serial na 9
RIXIKON

Dwadzieścia lat temu, dałbym się pokroić za ten serial.

RIXIKON

opis tematu może zmylić ale serial jest super, ostatni odc? bardzo sie uśmiałem :D

ocenił(a) serial na 8
jareeecki

To akurat było celowe :D

RIXIKON

no no :P

ocenił(a) serial na 8
jareeecki

yes yes :P

ocenił(a) serial na 8
RIXIKON

Można oglądać z przymrużeniem oka, czasem taki kiczowaty obraz rodem z Taranitono/Rodrigueza miks horroru gore z czarna komedia jest miłym oderwaniem, uwielbiam te momenty gdzie odgrywane postacie wzdychają, przewracają oczami a na ich twarzach pojawia się już grymas i akceptacja faktu, że za chwilę znów zostaną zachlapani toną flaków i posoki, kiedy Ash znów z nonszalanckim uśmiechem z wyraźnym mrugnięciem okiem do widza odpala piłę aby w jak najbardziej widowiskowy sposób pociąć i rozczłonkować kolejne ciało w ferworze walki... Całkiem dobry dobór aktorów i świetne dialogi, szczególnie teksty Asha... Jeśli komuś brakuje dystansu będzie to dla niego kolejny głupkowaty serial, mnie kupił :] Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 7
Mulek169

Miło przeczytać w końcu jakąś pozytywną opinie.

ocenił(a) serial na 6
Mulek169

Niby wszystko OK. Miał być tani, kiczowaty etc. Podobają mi się kostiumy i klimat, ale niestety ten serial pozostawia wiele do życzenia. Spodziewałem się, że będzie trzymał poziom 2 pierwszych odcinków, ale im dalej w las, tym... no właśnie... Okropny scenariusz i gra aktorów :/ Główny bohater zdecydowanie za dużo gada pierdół. Każda jego wypowiedź musi być na siłę dowcipna (a nie jest). A był taki potencjał... przecież mogliby napisać ciekawszy scenariusz prawda? Taki, który by się kupy trzymał? Film nadal byłby kiczowaty, ale widz trochę by się zaciekawił "co będzie dalej?".

Co było z tym 2015 ??? Miał być taki piękny... Terminator, Bond, Gwiezdne Wojny, serial na podstawie The Evil Dead. A tu jeden film zły, a drugi jeszcze gorszy :) Zacznę chodzić na polskie komedie romantyczne, bo tam się przynajmniej nie zawiodę. Z założenia mają być beznadziejne.

ocenił(a) serial na 10
woer12

Zgadzam się. Za dużo tu komedii i to takiej na silę wciskanej. Trochę przesolono, jeśli chodzi o te śmieszne gagi, szczególnie postać Kelly. Do tego dwa słabsze odcinki. Gdyby nie Bruce Campbell serial był by naprawdę średni. A tak mam dobry serial, ale nic ponad to. Jakbym miał oceniać w skali filmweba to dał bym 7/10.

użytkownik usunięty
siwy

Ale wygląda na to, że dałeś dyszkę;) Chyba, że znowu 'gwałcą' FW od strony technicznej...;/

ocenił(a) serial na 10

Bo oceniam filmy w swojej skali :) Jest trzy stopniowa 1(słaby), 5(średni), 10(dobry).

użytkownik usunięty
siwy

O kurczaki pieczone, co człowiek to skala;) Dla mnie 10 to arcydzieło:)

ocenił(a) serial na 10

A ja dałem 10, bo to arcydzieło wśród seriali.

użytkownik usunięty
TheQac

U mnie blisko było, ale jednak stara 'trylogia' lepsza;)

ocenił(a) serial na 7
Mulek169

serial super, fajnie się ogląda szczególnie jak ktoś się wychował na oryginalnej trylogii Ash'a:) niestety trochę zawiódł mnie ostatni odcinek, myślałem, że będzie lepszy. ale za to będzie sezon drugi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones