PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 870
ocen
7,7 10 1 15870
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

To powinni zrobić pełnometrażowy film, najlepiej wysoko budżetowy który doskonale zamykałby wątek z serialu, ten niestety został urwany w najlepszym momencie. I co teraz nic....... filmu raczej nie zrobią.

ocenił(a) serial na 10
MaXXi

Netflix może wyprodukować sezon 4 i 5.Petycja jest,to może coś z tego wyjść.

ocenił(a) serial na 8
Szpukowyduch2

Pod warunkiem że przy serialu będą dalej pracować ci sami ludzie, no i oby wtedy oglądalność poskoczyła. Co prawda STARZ to nie jest jakaś wybitnie popularna stacja, z pewnością NETFLIX jest o niebo bardziej znany niż STARZ, myślę że dzięki NETFLIXOWI problem z oglądalnością mógłby zostać zażegnany.

ocenił(a) serial na 8
MaXXi

Jeśli nie zmieniłaby się ekipa to ma to sens, na film nie ma co liczyć. Netflix na pewno sprawiłby że więcej ludzi w Polsce obejrzałoby ten serial z pewnego źródła.

ocenił(a) serial na 9
MaXXi

Po takim epickim zakończeniu 3 sezonu to żenuacja anulować taki serial... Masakra...

ocenił(a) serial na 8
WujekChu1ek

No jak to spier.... że nie będzie kontynuacji serialu to będzie masakra. Ale zaś kontynuować serial tylko z wcześniejszą ekipą która robiła sezon 1,2,3 inaczej z innymi raczej to nie ma sensu. No i sam Netflix to wiadomo więcej ludzi by zobaczyło ten serial i więcej potencjalnych oglądających.
No nie wiem zobaczymy co z tą petycją wyjdzie, oby to coś dało. Zwłaszcza że serial jest naprawdę dobry, a myślałem że będzie kupa a tu takie zaskoczenie, po prostu Evil Dead jakiego znamy z lat 80 tych w wersji odcinkowych, to jest rzadko spotykane aby serial trzymał równie wysoki poziom co film.

ocenił(a) serial na 9
MaXXi

Jeżeli czujesz się smutny z powodu anulacji, to może ten seria trochę poprawi ci humor, "Happy!" brutalny, komediowy z podobnie wykreowanym głównym "bohaterem", ogólnie polecam!

http://www.filmweb.pl/serial/Happy-2017-788999

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones