PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541885}

Archer

8,1 9 869
ocen
8,1 10 1 9869
Archer
powrót do forum serialu Archer

Czas na małe podsumowanie z mojej strony na koniec serii. Obejrzałem sezon 14 już jakiś czas temu, ale specjalny godzinny odcinek kończący całą serię długo nie pojawiał się na Netflix. Po obejrzeniu 9 odcinka sezonu 14 o nazwie Into the Cold jestem mimo wszystko rozczarowany. Oczywiście cały sezon 14 był bardzo dobry. Mieliśmy sporo akcji, wybuchów, starego dobrego Archera w formie, alkohol i wszystko, za co kochamy tę serię. Niestety zakończenie nie spełniło moich oczekiwań i nie pożegnało godnie Legendarnej serii trwającej 14 sezonów. W ostatnim odcinku dostaliśmy co prawda niemalże godzinną jatkę, strzelaninę i kolejną już próbę ratowania świata przed zimną wojną co ostatecznie się udało. Niestety decyzją ONZ prywatne agencje przestają istnieć i nasi bohaterowie po wielu latach muszą się rozejść w swoje strony i znaleźć inne zajęcie. Archer nie zostaje nawet na pożegnalnym spotkaniu, tylko idzie sobie uprawiać sex z KATIO/Barrym. Na sam koniec pomimo delegalizacji Agencji dowiadujemy się, iż Specjalne służby chcą dorwać Archera, ponieważ ich zdaniem stanowi on zagrożenie. Lana daje im znać, że zastanowi się nad pomocą nowej organizacji. Po powrocie do jej biura widzimy AJ i Archera. Po krótkiej rozmowie Archer i Lana zgadzają się stanąć po przeciwnych stronach barykady. Archer jako nielegalnie działający szpieg a Lana po stronie ludzi go szukających. Na sam koniec Archer wsiadając do windy spotyka Pam i rekrutuje ją do swojego zespołu nielegalnych szpiegów. O tym, co stało się z Cyrylem, Rayem, Sheryll, Kriegerem czy nawet Zarą nic nie wiemy. Ostatni raz widzimy ich w pubie na wspomnianym przez mnie pożegnaniu ekipy, z którego uciekł Archer. Jak dla mnie takie zakończenie jest skandalem. Jeśli już robić godzinny odcinek to przynajmniej na serio. Jak można było w taki sposób pożegnać tak ważne postacie. Cyrill, Sheryll czy Krieger byli z nami od samego początku. A tutaj wiemy tylko, że Archer zbratał się z Pam a Lana będzie ich ścigać kpina jakaś. Oczywiście można sobie wymyślić, że Archer zrekrutuje też pozostałych, ale to już tylko domysły. Wystarczyłyby krótkie scenki np: Zara w nowej pracy, Cyril jako pracownik korpo, Kriegr w Laboratorium naukowym a Sherryl w swojej posiadłości strzelająca sobie do mebli dla rozrywki. Szkoda mi, że tak to spartolili, ale nic nie zrobimy. Świetna i Legendarna seria dobiegła końca. Ja bawiłem się świetnie przez te 14 SEZONÓW. 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones