PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873628}

Arcane

8,6 38 239
ocen
8,6 10 1 38239
7,0 5
ocen krytyków
Arcane
powrót do forum serialu Arcane

Wiele osób narzeka na grę i community ale co jak co cinematic'i Riot robi zajebiste. Gracze tyle się domagali fabularnej animacji że w końcu się doczekają. Zapowiedzi były już jakieś 2 lata temu ale przez covid premiere przełożyli. Trochę żałuje że główny wątek będzie kręcił się tylko wokół Vi i Jinx (raczej to można wywnioskować z trailerów). Chętnie bym zobaczył serial o całym uniwersum, gdzie przedstawione by były wątki wszystkich regionów, masa postaci miałaby ze sobą interakcje i przygody. Nie wykluczone że kiedyś to nastąpi jak Arcane się przyjmie.

ocenił(a) serial na 9
ave_sebus

Dokładnie, liczę że tak będzie (i nie będzie ten serial tylko o Vi i Jinx)

ocenił(a) serial na 10
arieljarosz

Jak pierwsze dwa sezony będą miały sporą popularność to jestem pewien, że ten serial się będzie toczył w nieskończoność. ;) Nie dość, że można o każdej lokalizacji kręcić, to jeszcze o każdej postaci przynajmniej kilka odcinków, robić skoki w bok, żeby coś dopowiedzieć itp. itd. LOL to rzeka.

ocenił(a) serial na 9
Ciacho_8

Dokładnie i o każdym regionie można zrobić dużo rzeczy

ocenił(a) serial na 9
ave_sebus

Community to zoo, nie tak dawno pograłem chwile - lubię wracać do gierek w które kiedyś się nawalało ostro, szczególnie że znajomi od czasu do czasu też pykają i to co jest teraz to tragedia, kiedyś było źle ale tera to jest piekło. Ale serial jest na podstawie lore a nie o community a lore samo w sobie jest naprawdę rozbudowane, do tego riot robi naprawdę świetne cine (i to w różnych "gatunkach") więc o jakość samego serialu raczej jestem spokojny.

ocenił(a) serial na 9
WTTW_FILM

Ja to już długą przerwe mam od regularnego grania, pewnie wrócę w nowym sezonie, ale obrałem taktykę /fullmute all na początku gry i jest git xd. Co do lore to miałem pare podejść do czytania tekstów różnych na oficjalnej stronie, ale nigdy nie miałem po drodze z opowiadaniem historii w formie czytanej, na yt czasami oglądam materiały, a cinemtic'i to oglądałem dziesiątki razy każdy, są świetne. Więc teraz tylko czekać na premiere.

ocenił(a) serial na 9
ave_sebus

Ale fullmute all to takie samo zoo jak płaczki i trolle. Ktoś ci łbie chce napisać co chce zrobić albo pyta czy ty byś coś zrobił a ty nie widzisz tego. Ile ja razy miałem gościa co cał team go jedzie bo ma ignora i przez to przegrywamy (typu są spoko combosy między postaciami ale ofc pan na mucie nie przeczyta żeby się wstrzymał z Rkowaniem i czekał na resztę).

ocenił(a) serial na 9
WTTW_FILM

EDIT. Zamiast tego sugeruję po prostu mutować tych co płaczą nic nie robiąc bo ja np. Jak mam słabszy mecz to nie wyobrażam sobie mieć mute gościa co pcha do przodu, lepiej wtedy grać pod niego i słuchać się czego potrzebuje a przy okazji się odbudowywać na jakiś asystach/killach pod i od niego + farma, niż nie wiedzieć co mu potrzeba.

użytkownik usunięty
ave_sebus

Good morning, if I'm not mistaken, yesterday our company should have sent you a bank transfer for giving this high rating, did it arrive?

ocenił(a) serial na 9

yes, my wallet is wypchany po brzegi. thanks

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones