PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 350
ocen
7,0 10 1 14350
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Wiemy już o postaci Emmy, Adiny i Leny, chciałem się jednak skupić w tym wątku o tym jak niektóre postacie będą, lub mogą być połączone i jaką mogą pełnić rolę. Jak już wiadomo Ally i Ivy (Sarah Paulson i Allison Pill) zagrają jedne z głównych ról. Myślą że Kai (Evan Peters) razem ze swoją siostrą Winter Anderson (Billie Lourd) będą razem pozyskiwać osoby do sekty Kaia a będą celować w osoby które mają sporo fobi i mają unikalne charaktery gdyż będą łatwiejszymi celami do manipulacji i mieszania w głowie, będą wykorzystywać jej lęki przeciwko niej i nachodzić ją co widać na zwiastunie. Wnioskuje że postać grana przez Cheyenne Jacksona (nie wiem czy dobrze wymieniłem) aka "lśniące zęby" jak lubię go nazywać nie będzie zwykłym psychiatrą, w końcu ma jedną z głównych ról, poza tym skąd Kai i Winter znają fobie Ally? Myślę że będzie jakoś w zmowie z Kaiem lub też będzie należał do sektu, będzie przyjmował pacjentów, poznawał ich lęki, a później przekazywał informację Kaiowi. Ally w końcu skontaktuje się z detektywem Samuelsem (Colton Haynes) w sprawie nękania, a ten zacznie drążyć i jak widać na jednym zwiastunie przez sekundę (ktoś przykłada pistolet do gwoździ do głowy osoby którą widać od tyłu, która ma białe włosy a jak wiemy z plakatów on takowe ma w tym sezonie), może nie skończyć się to dla niego dobrze.

Rrouge

Brzmi sensowanie...a wątpliwości zostaną rozwiane już za niecałe 2 tygodnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones