PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 350
ocen
7,0 10 1 14350
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Lena w tym odcinku zaorała, świetna acz krótka kreacja. Można było się spodziewać, że Kai coś kręci już na początku ale twist przeszedł oczekiwania, Bebe była na prawdę przekonująca - w przeciwieństwie do Ivy niestety, jak dla mnie jedyny minus obecnego AHS

evillynn

Lena zaorała? Widać że nie masz pojęcia o aktorstwie. To było okropne. Jedynym plusem tego odcinka jest powrót świetnej jak zawsze Frances.

havesquint

"Nie znasz się" Oo tak mocny argument, nie ma co. Otóż zaorała gdyż oddała schizy Valerie obłędnie (sic!), wczuła się dziewczyna - tego odmówić jej nie wolno! Co do Warhola to Evan również dał radę zwłaszcza jeśli chodzi o poruszanie się, sposób mówienia, nie No jak ten odcinek mógł się nie podobać - prosz...

evillynn

Taa zwłaszcza scena kiedy jest wynoszona przez policjantów z posterunku to udowadnia.

havesquint

Racja, zapomniałam, że wszyscy reagują tak samo w obliczu takiej sytuacji i ty wiesz najlepiej jak to powinno wyglądać, mhm.

ocenił(a) serial na 4
evillynn

zmień tytuł na Andy Warhol a Lene na Evana i się zgodzę.

Illegal_Slut

Oboje odegrali ten słynny "duet" genialnie, zabrakło Edie ale to byłaby większa retrospekcja ;)

ocenił(a) serial na 7
evillynn

Nie lubię Leny Dunham ani jej działalności, jednak muszę przyznać, że dobrze zagrała. Kai jest lepszy w rozgrywaniu ludzi niż Frank Underwood. Poki co to moj ulubiony odcinek. Nie mam zadnych zastrzezeń.

kathrinannfy

Tak, jeden z lepszych odcinków obecnego sezonu, nie mogę się doczekać kolejnego!

evillynn

Mam zamiar obejrzeć całość kiedy dostępne będą już wszystkie odcinki. Ale powiedz mi czy jest szansa aby Frances zagrzała miejsce na dłużej? Czy to rola na jeden odcinek tak jak w "Roanoke"

MikeyS

Oj Frances dała popis jak zawsze, ale ręki nie dam sobie odpiłować czy się jeszcze pojawi, raczej fifty-fifty

evillynn

Liczę że będzie jej więcej. Z tego co widzę wróciła nawet Jamie. Plotki głoszą ze w 10tym odcinkiem wróci także Lily Rabe w roli samej Sharon Tate.

MikeyS

Jamie wróciła, ale w bardzo bardzo malutkiej roli. Nawet chyba ani jednej kwestii nie miała.

MikeyS

Frances pojawi się jeszcze w 10 odcinku.

ocenił(a) serial na 7
havesquint

Owszem, też widziałam promo i pierwszy raz boję się tego co się wydarzy w kolejnym odcinku:P.
Jeśli widziałeś/ widziałaś już 9 to zapraszam do mojego tematu i podzielenia się opinią :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones