PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 342
oceny
7,0 10 1 14342
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Przedstawienie Mansona i jego ‚sekty’ bardzo na plus, klimat zachowany. Kai wariuje już do końca, ludzie zaczynają dostrzegać to jaki jest i niszczą jego wiec. Dużo osób myślało, że to Ally zabije Winter...a jednak Kai ‚musiał’ to zrobić. Niepokoi mnie fakt co się dzieje z Ally, czy już na dobre przystąpiła do kultu i faktycznie stanie się jego liderką?

nellik

Może Ally blefuje?

ocenił(a) serial na 6
sentia

tylko po co miałaby zabijać tą kobietę, która groziła(i prawie zabiła!) Kaiowi? Gdyby nie wkroczyła w tę scenę to prawdopodobnie byłoby juz po Kaiu, czyli po problemie

ocenił(a) serial na 9
nellik

Pewnie dlatego, że uwiodła jej żonę i zniszczyła rodzinę. Ally częściowo blefuje, ale nie możemy zapominać, że te wszystkie wydarzenia zniszczyły ją jako osobę i nie działa już jak normalny człowiek. Myślę, że Kaia planuje zabić sama. To, co mnie zdziwiło, to oddanie sprawie pani reporter Beverly Hope. Spodziewałbym się po niej blefu i współpracy z Ally, ale z drugiej strony po pobycie w izolatce może mieć przeprany mózg.

ocenił(a) serial na 9
nellik

Ciekawi mnie też co z Ozzem. Stracił Ivy, a Ally nie wydaje się nim za bardzo zajmować. Też mieliście wrażenie, że Winter faktycznie przywiązała się do Ozza (chociaż nie powinna)? Chłopak nie pojawił się ani na chwilę w odcinku, a szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones