PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 350
ocen
7,0 10 1 14350
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Nie będę spojlerować, a raczej chcę zachęcić. Trzy pierwsze odcinki były ciekawe, nie było szału, momentami sam już głupiałem, ale mimo wszystko czuć było poziom AHS. Ale po czwartym odcinku w końcu poczułem, że to ten nasz AHS. Miazga! Jeszcze nie oceniam serialu, poczekam do finału. Każdy sezon ma to coś, "coś" co powinno być opatentowane przez AHS. A ten zmiażdżył mnie i mam nadzieję, że oby tak dalej.

Tarcil

5 odcinek wyśle Cię w kosmos...

kuki7

Dla mnie był po prostu śmieszny - trzymanie, hmm, mamy za rączkę przez Kaia było wręcz groteskowe. Twórcy pokazali już, że najbliższe otoczenie Ally to członkowie sekty, co było do przewidzenia - ta śmieszna scena z 2.czy 3.odc. ze świecami z miodu od sąsiada itd., teraz już drugi odcinek to eksploatują. Co dalej? Bo szczerze mówiąc, tanie gore jest słabą zagrywką i nie wyobrażam sobie takiego klimatu do końca sezonu. Zapowiadał się fajnie, mimo scen typu seks klaunów między arbuzami w markecie. Mam nadzieję, że twórcy nie odkryli jeszcze wszystkich kart.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones