PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 277
ocen
7,0 10 1 14277
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

ze w tym sezonie bedzie czołówka

Blichu02

Z tego co pamiętam Murphy wspominał że czołówka wróci :)

pianaa13

Świetna wiadomość :)

pianaa13

Dzieki bogu ;P

Blichu02

Na serialowej.pl było info, że Lena Dunham też ma tu być. Hmmm

ocenił(a) serial na 6
Blichu02

https://twitter.com/AHSFX/status/899662507144433666 Jeszcze "świeża" i "stygnąca" czołówka do 7 sezonu, podoba mi się ale coś wyjątkowo mało tych nazwisk w głównej obsadzie, najmniej ze wszystkich sezonów, plus z tych dobrze nam znanych z AHS jedynie Evan i Sarah w głównej, szkoda że reszta to drugoplanowe/gościnne.

Rrouge

No i czołówka jak zawsze - moc! Już nie mogę się doczekać.

ocenił(a) serial na 1
jacob_filmweb

Dobry opening.

Rrouge

Dalej licze ze glowne role beda mialy Billie Lourde i Emma Roberts ;P

ocenił(a) serial na 6
Blichu02

Bardzo chciałem Emmę w głównej ale byłem pewien że jej w niej nie będzie :/ gdyż dołączyła już gdy byli w trakcie nagrywania 8 odcinka. Główną rolę mają Sarah, Evan, Alison, Cheyenne i Billie Lourd to potwierdzone (plus myślę że jeszcze Colton i jeden inny gość będą jeszcze miel i główne bo mieli własne plakaty, dodatkowo Ryan Murphy dzisiaj ujawnił parę nowych informacji i między innymi potwierdził to że Emma Roberts zagra jedynie w jednym odcinku gościnnie z powodu napiętego harmonogramu filmami, zagra młodą dziennikarkę która jest "powierzchowna, bezwzględna i nie boi się się zrobić czegokolwiek by "przetrwać". Kolejna rzecz - w tym sezonie nie ma do dosłownie ŻADNYCH zjawisk nadprzyrodzonych, jak w żadnym innym a Evan zagra 6 różnych przywódców kultu.

Rrouge

w sumie całkiem fajnie. Jeszcze 9 dni c:

Blichu02

Brak mi w obsadzie Bates i O'Hare.
Ale Sarah jest, a to najważniejsze! :)

ocenił(a) serial na 6
Majami_2

Kathy Bates niestety nie powróci w tym sezonie :/ ale zgadzam się pasowali by :)

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Skąd się wzięła bzdurka o 6 różnych przywódcach?

ocenił(a) serial na 6
Dealric

Ryan Murphy to potwierdził na jednym panelu kiedy mówił o informacjach o nowym sezonie i wszystko się sprawdziło z tego (jak np: to że z góry potwierdził że Emma Roberts wystąpi tylko w 1 odcinku), więc jakąś to wiarygodność ma, no chyba że zmienił plany, ale były już zdjęcia z planu, całkiem niedawno które wyciekły gdzie Evan Peters był właśnie ucharakteryzowany do innej roli niż Kai w tym sezonie i był to właśnie jeden z nich, więc czuję że może to jeszcze być :D

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Rrougenie przypadkiem zdjęcia pokazujące wszystkie jego role w poprzednich sezonach?;>
Poza tym gdzie to potwierdził? Bezpośredni link do filmu albo transkrypcji?

ocenił(a) serial na 6
Dealric

Nie, to była zupełnie nowa charakteryzacja, taka jakiej jeszcze nie miął w zadnym sezonie ;D zdjęcie nie dawno się pojawiło plus było widać że to z obecnego sezonu, było o tym. Ryan Murphy sam dodał to zdjęcie na swojego instagrama "Evan Peters or Andy Warhol?". Może faktycznie źle się wyraziłem chodziło tutaj po prostu o 6 różnych historycznych liderów. Informacje o tym były już na wielu portalach od końca sierpnia, najgłośniej było o tym że wcieli się w Charles Mansona (nie mam linku do bezpośrednio do panelu). Ale tutaj są jego wypowiedzi częściowe :
http: //www.digitalspy.com/tv/american-horror-story/news/a836736/e van-peters-charles-manson-andy-warhol-american-horror-story- cult/
Fakt takie informacje często nie są wiarygodne, ale teraz dodając na swojego instagrama zdjęcie Evana ucharakteryzowane na Andy Warhola (artykuł jest właśnie gdzieś z końca sierpnia), raczej tym samym to potwierdził, zresztą już o tym opowiadał wcześniej, tak samo jak było pewne że właśnie Emma wystąpi tylko w 1 odcinku, bo w tym samym momencie kiedy potwierdził 1-odcinkowy występ Emmy powiedział też właśnie o tych rolach Evana.
Najlepiej wpisz "ryan murhy evan peters will play 6 characters" w wyszukiwarkę i powinno ci się pokazać wiele dokładniejszych odnośników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones