PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 277
ocen
7,0 10 1 14277
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Ten sezon bez wątpienia należy do Niego! W poprzednich udowodnił, że tkwi w nim potencjał, ale nie był postacią pierwszoplanową, zawsze ktoś go przysłaniał. Teraz jako Kai Anderson wgniata mnie w fotel. To Jego rola, Jego sezon!

Annet_666

Dokładnie. Jestem pod wrażeniem jego wszechstronności. W tym sezonie przyciąga praktycznie całą uwagę widza. Czapki z głów, nie sądziłam, że Evan ma taki potencjał!

ocenił(a) serial na 8
amma

taki one man show Petersa i bardzo dobrze. zasłużył chłopak po tylu świetnych sezonach

aanka0122

Zgadzam się :)

ocenił(a) serial na 9
Annet_666

Dokladnie, świetnie pokazuje emocje, a jak wcielał się w tych psychopatow, Cudowne i bardzo fajne, się na niego patrzy

Annet_666

No i jest nominacja za tę rolę do Critics' Choice TV Awards :-) super, zasłużył!

Annet_666

Nominacji do Globa niestety nie ma :/

Annet_666

Jetem dopiero po pierwszym odcinku, ale zgadzam się z Tobą w stu%. Przyznam po ciuchu, że od pierwszego sezonu jestem pod Jego wrażeniem, w drugim sezonie uuuuwielbiałam Jego postać, teraz czekam, że powali mnie na kolana totalnie :):)

Annet_666

A to po części jego zasługa, po części ma szczęście, że zawsze dostaje najlepsze postaci do grania ^^

ocenił(a) serial na 6
ZamknijDrzwi

Zawsze? w Sabacie dostał najgorszą i najbardziej nijaką postać ze wszystkich xD i to chyba nawet w całym serialu, w Freak Show niesamowicie irytującą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones