PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 350
ocen
7,0 10 1 14350
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Mamy tytuł i motyw siódmego serialu! Tytuł tego sezonu to "Cult" czyli w tłumaczeniu na polski – sekta.

Dodatkowo ukazał się intrygujący teaser sezonu: /watch?v=hyFqqT-5CaI
Przyznam, że zapowiada się bardzo ciekawie i mrocznie.

Reżyser potwierdził, że siódmy sezon będzie połączony z Freak Show, ale akcja dzieje się w naszych czasach. Tak jak wcześniej wspomniano, temat to elekcja na prezydenta z 2016 roku. Połączenie Freak Show z sektą klaunów wywołało mnóstwo teorii, że tytułowi sekciarze będą czcić klauna Twisty. Ciekawe czy tak będzie.

Jak podoba Wam się motyw sezonu? Macie jakieś pomysły co zobaczymy?

ocenił(a) serial na 6
minfei100

Niestety fakt, że sezon będzie połączony z Freak Show bardziej mnie rozczarowuje, niż cieszy. Był to wg mnie jeden z gorszych sezonów, więc nie oczekuję, że AHS Cult dorówna choćby sezonowi pierwszemu czy Asylum.

Mnie osobiście teaser się nie spodobał (może to ta niechęć do Freak Show). Trudno przewidzieć, co się będzie działo, liczę tylko na to, by nie popełniono błędu z ostatniego sezonu, gdzie do połowy było ciekawie, a później wszystko się nagle posypało :(

minfei100

Ja mam tylko nadzieję, ze nie będą przemycać w serialu żadnej politycznej propagandy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones