PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784295}

American Horror Story: Kult

American Horror Story: Cult
7,0 14 350
ocen
7,0 10 1 14350
5,0 3
oceny krytyków
American Horror Story: Kult
powrót do forum serialu American Horror Story: Kult

Pewnie większości bardzo się spodoba, bo wiele rzeczy się wyjaśniło (np. to, że doktorek jest bratem Kaia i Winter i na pewno nie jest po stronie Ally). Dla mnie jednak zaczęło wiać nudą, wszystko okazuje się właśnie takie jak przewidywaliśmy to, że wszyscy z najbliższego otoczenia Ally należą do sekty, łącznie z Ivy.

Niby Ivy też jest kulcie Kaia, ale już powoli widać, że będzie chciała się wyłamać, nie pasują jej metody jakie proponuje ich przywdóca. Mimo wszystko nadal nie mogę jej rozgryźć. W retrospekcjach widać, ze głosowała na Clinton, tak samo jak jej żona jest demokratką, dlaczego więc nienawidzi Ally i dlaczego uważa, że to jej żona "pozwoliła na to co stało się z tym krajem"?

Kai zwierzył się Beverly ze swoich słabości, opowiedział jej o traumach i śmierci rodziców. Czuję, że ona staje się silniejsza od niego i to niedługo ona przejmie kontrolę nad sektą, a Kai zostanie odsunięty, albo całkowicie unicetwiony (ten kto widział promo 6 odcinka wie, że sekta ma więcej członków i wiele osób uważa, że metody Kaia są zbyt radykalne i trzeba go powstrzymać).

Czuję, że to będzie pierwszy AHS, w którym nastąpi naprawdę szczęśliwe zakończenie. Ivy zbuntuje się przeciwko "swoim" wróci do Ally (która do końca pozostanie najbardziej świadomą tego co się dzieje osobą i odkryje wszystkie tajemnice) i będą sobie żyć szczęśliwie z Ozzym.

kathrinannfy

W odcinku, gdzie pokazywali głosowanie Ivy powiedziała do Ally tylko bez żadnych numerów, a Ally jednak zagłosowała na tę drugą kobietę. To też jakaś paranoja Ivy, bo Clinton nie przegrała 1 głosem. Zgadzam się z Tobą. Kai się otworzył i ta reporterka to wykorzysta. Ivy też już nie wytrzymuje i pewnie połączy siły z żoną. Ale to połowa serii, zobaczymy, co wymyślą.

ocenił(a) serial na 7
kokoszanel11

Ale to przecież nielogiczne. Była zła na Ally, że ta zagłosowała na Jill Stein i dlatego postanowiła uprzykrzyć jej życie, aż do tego stopnia? W dodatku z pomocą ludzi, którzy przecież też nie zagłosowali po jej myśli czyli też przyczynili się "do bałaganu w tym kraju"?

kathrinannfy

Zgadzam się, dlatego napisałam, że to jakaś paranoja Ivy. Teraz sobie uświadomiłam, że Ivy poznała opiekunkę jeszcze przed wyborami, podczas protestu. I pytanie, czy już wtedy dokładnie wiedziała na co się pisze i chciała niszczyć żonę, czy dopiero po wyborach skreśliła Ally. Zresztą były jakieś retrospekcje i między nimi wcale się najlepiej nie układało, zresztą Ally ma wiele swoich problemów, co może drażnić.

ocenił(a) serial na 6
kathrinannfy

Zauważ, że sama Ally przyznała wprost, że wszystko psuło się znacznie wcześniej.

ocenił(a) serial na 6
kathrinannfy

Bardziej zastanawia mnie na czym polega wyjątkowość Ally. Dlaczego wszystko kręci się wokół niej.

Co do samego kultu. Obstawiam, ze to jest jedno ogniwo. Że w innych miejscach są takie same kulty i ktoś inny stoi nad Kaiem. Ktoś kogo jeszcze nie poznaliśmy.

ocenił(a) serial na 7
Dealric

jak się okaże, że to Donald Trump to będę musiała zmienić ocenę :P

ocenił(a) serial na 6
kathrinannfy

Nie o to mi chodziło;p

ocenił(a) serial na 7
Dealric

A mi właśnie o to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones