Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum 1 sezonu

Obejrzałem jeszcze raz 1 sezon i zwróciłem uwage na pare szczegołów.
1.Rysunki
W bodajże 5 odcinku z Amador po raz pierwszy widzimy tajemnicze rysunki które potem okazują sie mapa do miejsca Inhumans. Misje miała wykonać Amador z tym systemem podglądu w oku z polecenia bodajże jasnowidza czyli Garretta.i tu moje pytanie dlaczego już wtedy się tym interesował skoro dopiero po zażyciu GH-25 zobaczył wszechświat? i tu kolejne pytanie,dlaczego zaczął rysować te mape tak szybko a Coulson po takim długim czasie? i dlaczego w ogóle mogli to rysowac skoro to było dla młodych Inhumans ? Może dlatego ze to była krew Kree,założycieli Inhumans?
2.Fury w ostatnim odcinku
Byłem troche zażenowany gdy Garrett uderzył Phila a ten odleciał 3 metry i nic mu nie było,pod nogi Nicka.Zdążyli pogadać i nagle Nick siega za siebie i wyciąga wielką broń,troche słabo według mnie.
3.Wypłyniecie Fitz i Simmons
Byli na głebokości 30 metrów i Fitz przygotował dla Simmons aparature z tlenem by miala czym oddychać w czasie wypłyniecie,ale musiała zrobić to sama,ona tym czasem bierze do JEDNEJ reki Fitza a DRUGĄ płynie wiec nie mogła zabrać tej aparatury z tlenem wiec oboje byli bez tlenu podobny czas a tylko mozg Fitza zostaje uszkodzony,czemu? Pozatym dekompresja,tak gwałtowne wypłyniecie z takiej głebokości powinno im mocno zaszkodzić,bo nie zastosowali przystanków dekompresyjnych które nurkowie sotosują już od nurkowania na głebokosci 12 metrów.
4.Quinn i Deathlock
Podczas zachwalania akcjii w Bogocie mówi coś o naszych fabrykach Cybertechu i potem akcja ostatniego odcinka się tam odbywa,generał USA zostaje zmasakrowany,pracownicy byli zastraszani a Quinn jakoś zostaje na wolności? tak samo Deathlock,jedna z najbardziej poszukiwanych osób odchodzi sobie tak po prostu? i co z nim potem?
5.Zlecenie ożywienia
Jeśli dobrze pamietam Mey i Phil kłocili się o to że niewiadomo kto zlecił Fury'emu ożywienie Coulsona zaś potem Mey znajduje filmik który miał to wyjaśniać a okazuje się że Phil na nim odradza projekt Taiti.Jeśli zle mowie to mnie poprawcie.

ocenił(a) serial na 9
luckykamil

1 nie wiem czemu sie interesował ale wlasnie dlatego widział go tak wcześnie bo juz to kiedys zobaczył tak samo jak colson kiedy zobaczył jego rysunki
2 cała akcja z fury'm była do bani
3 tak ale tu bym sie az tak nie czepial to tylko serial
4no troche dziwnie fakt
5 przeciez colson nic noe pamięta to jak ma to wiedziec?

ocenił(a) serial na 9
Denefor

1) w sumie faktycznie,to dzieki temu ze je wdział sam zaczął je rysować . ale właśnie ciekawi mnie czemu sie nimi interesował na poczatku serialu,może przez polecenie Hydry? i pro po znaków ,jestem już w 2 sezonie i Coulson przypominał sobie cały projekt i mna poczatku tych 6 agentów też rysowali znaki a wcześniej ich nie widzieli i to nie pasuje do sytuacjji Phila i Garretta ze zaczeli je rysować dopiero po zobaczeniu ich wcześniej
3) niby tak,tylko serial tylko i takie rozwiązanie dla fabuły jest spoko,ale tak sie doczepiłem przez wzgląd na Fitza bo bardzo go lubie i szkoda mi go było
5) wiem wiem że nie pamieta,ale chdziło mi że May mu mowiła ze to nie Fury tylko ktoś inny zlecił jego ożywienie i Phil się chciał dowiedzieć wiec May opuściła ich żeby znaleść dokumenty o ozywieniu Coulsona w ktorym miało byc wyjasnione kto stał za rozkazem ożywienia i May znalazła film który miał to wyjaśnić a na filmiku był sam Phil który powiedział by porzucić ten projekt i nie wiadomo kto zlecil jego ożywienie

ocenił(a) serial na 9
luckykamil

1 moze to wina warunków garettowi tez zacza odrazu rysować a phil miał wymazana pamięć zanim zdążył
3 to co sie z nim stało pokazuje jakim jest zajebistym aktorem przezucil sie bez problemu tez go lubie
5 masz racje troche bez sensu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones