PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 112
ocen
7,4 10 1 28112
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Moje wrażenia

ocenił(a) serial na 9

Zabawne dla mnie to jest ze minęło tyle czasu odkąd jestem fanem marvela ale za ta produkcje zabrałem się dopiero teraz. Podchodziłem do tego sceptycznie i szczerze to spodziewałem się szrotu z nudnymi bohaterami i nie wciągająca nie mająca znaczenia historią dla mcu.

I w tym miejscu muszę stwierdzić ze ten serial naprawdę działa mało tego po oglądnięciu 7 sezonów poza może pierwszymi odcinkami sezonu 1 to fabuła wciąga i potrafi miejscami zaskoczyć i tez jak to w marvelu zawrócić w głowie poplątaniem wątków. Bohaterowie to chyba największy sukces tego serialu i ci poboczni ale przede wszystkim głowni wow. Chyba trudno mi powiedzieć coś złego o kreacjach i postawach bohaterów złego. Trudno wręcz ich nie lubić każdego z osobna. Fitz i Simmons best duet ever, Coulson super jak zawsze, ward cóż nieźle poprowadzona postać, a quake trudno nie lubić. May stoicka ale przecież za to ja lubimy haha, Alfonso mega fajna postać i yo - yo tez, mookingbird i Hunter super ( wątek odejścia z tarczy aż trudno było nie czuć emocji), tripa szkoda ze było tak mało bo fajna postacią był, deak Shaw wnosił humor i sousa mega plus za powrót o zapomniałbym o enochu który był mega interesująca postacią .

Jeśli chodzi który sezon był najlepszy to jednak chyba wygrywa wątek Darkhold i LMD , Madame hydra ale wątek Hydry z 2 sezonu tez spoko był. Ogólnie myśle ze uczciwe będzie stworzyć ze najgorszy był sezon 6 przez wątek Sarge a i izel mimo wszystko wiał nuda.

Nie wiem czy serial jest w 100 w kanonie bo nie ma wątku thanosa ale mam nadzieje ze jeszcze te postacie się pojawia przy okazji innego projektu

ocenił(a) serial na 10
rys_dawid

NoTeż niedawno skończyłem, dla mnie to chyba najlepsza rzecz, którą zrobił filmowy Marvel.

Szósty sezon faktycznie najsłabszy, aczkolwiek nie spada poniżej pewenego poziomu, Agentka Carter też była bardzo dobra.

Serial w pewnym sensie jest w kanonie, podobnie jak te z Netflixa, chociaż wątpie żebyśmy zobaczyli te postacie w najbliższych produkcjach, co najwyżej jakieś cameo, jak w przypadku Daredevila czy Kingpina.

Marvel Television zostało zamknięte i za tworzenie nowych seriali na D+ odpowiada Marvel Studio. Czwarta faza jest nierówna pomimo, że nadal przyjemnie mi ogląda się te produkcje.

ocenił(a) serial na 8
rys_dawid

Właśnie nadrabiam ten serial i mam tak jak Ty pozytywne wrażenia. Co do wątku Thanosa - jest on wspomniany w szóstym sezonie. Akcja Infinity War toczy się równolegle do przylotu statku Konfederacji. Ot, dwie inwazje kosmitów na Ziemię w jednym czasie :D. Natomiast totalnym brakiem konsekwencji było dla mnie zupełne pominięcie wątku Blipu w serialu. Wszyscy agenci i ich otoczenie przetrwali pstryknięcie Thanosa, jakby się w ogóle tam nie zdarzyło.

ocenił(a) serial na 8
misza_zly

Poprawka, chodziło o piąty sezon.

ocenił(a) serial na 9
misza_zly

I tu pojawia się problem bo trudno to wyjaśnić bo akcja sezonu 6/7 teoretycznie 1 rok po infinity war

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones