PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 102
oceny
7,4 10 1 28102
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Ghost rider

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem jak wy,ale ten nowy Ghost rider wymiata.Jak go widzę to aż mam ciary na plecach.Świetny :)

ocenił(a) serial na 9
roman876

Dzięki jemu oglądalność może wrosnąć i możemy się doczekać 5 sezonu :)

ocenił(a) serial na 8
Damian9900

Liczę na to

ocenił(a) serial na 8
Damian9900

Tylko mam pytanie.Czemu nie ma go w obsadzie?

ocenił(a) serial na 9
roman876

Pewnie go dodadzą.

ocenił(a) serial na 9
roman876

filmweb zawsze dodaje wszystko z opoznieniem albo wcale. zdjecia z serialu sa tylko z pierwszego sezonu. nie ma dodanych zadnych trailerow- poza tymi z pierwszego sezonu. z plakatami tez bieda- dodali tylko jeden z trzeciego sezonu, a z czwartego nic. jesli chodzi o jego nazwisko w obsadzie to na pewno troche im to zajmie, a nawet jak sie znajdzie to nie bedzie zdjecia z serialu.

ocenił(a) serial na 8
keteek

Filmweb ma straszne braki i trzeba to przyznać,ale mam nadzieję że dodadzą chociaż do obsady Ghost ridera.Plakaty aż tak ważne nie są

roman876

A to nie społeczność filmwebu go tworzy?

ocenił(a) serial na 9
_eFFcia_

tak ale filmweb musi to zaakceptowac i to tak dlugo trwa

roman876

No i kolejne dwa tygodnie minęły, chcę wystawić Gabrielowi dychę za Ghost Ridera i nie mogę... :(

Damian9900

Mam nadzieję ale ci amerykanie są jacyś popier.doleni poziom Agentów z 2 sezonu drastycznie wzrasta a oglądalność spada przez tych ułomów.

kKahlan

serial ma wysoki poziom gdzie trzeba ruszyc glowa to ameykanie juz nie ogladaja haha

mania19

Ja osobiście jestem fanką tego serialu oraz The 100 i boję się, że oba te seriale zostaną anulowane przez oglądalność :(

kKahlan

szkoda, że na TVP1 tylko pierwszy sezon pokazali, teraz tego serialu muszę szukać w necie, a oglądając seriale w necie mam jakieś lagi/ściny

ocenił(a) serial na 9
mania19

hah dokladnie, dlatego arrow ma taka duza ogladalnosc, kompletnie nie trzeba myslec, a nawet da sie na nim udmozdzyc plus arrow jest praktycznie ciagniety przez flasha na ktorym tez nie trzeba sie zbytnio wysilac

roman876

W ktorym sezonie wchodzi Ghos Rider?

ocenił(a) serial na 8
nikone

Czwartym.

roman876

Dzieje sie w ogole cos w tym serialu? Bo jestem po dwoch sezonach Daredevila i bym cos dobrego obejrzal w tym klimacie

ocenił(a) serial na 9
nikone

Ooo tak dzieje sie i to duzo ale od polowy pierwszego sezonu i potem juz bez przerwy tylko lepiej i lepiej. w pierwszej polowie pierwszego sezonu tworcy nie mogli sie w serialu specjalnie rozwinac bo czekali na crossover z Zimowym Zolnierzem (odcinki 16 i 17)- ciezko zrobic serial o Shield w takich okolicznosciach. Pierwszy sezon to bardziej serial szpiegowski, od drugiego zaczyna sie zabawa z superbohaterami. Jesli nie chcesz ogladac od samego poczatku to radze zaczac od odcinka 10 zeby wszystko zrozumiec (i ewentualnie wtedy wrocic). Pamietaj tylko, ze akcja zaczyna serialu zaczyna sie po wydarzeniach z Avengers i Iron Man 3. Jak dla mnie agents of shield sa o niebo lepsi od seriali z arrowverse i od jessici jones. Najwazniejsze to unikac spoilerow bo serial jest pelny zwrotow akcji, chwil zmieniajacych wszystko, tajemnic i spiskow, no i z czasem maja swietne sceny z walki ale to swoja droga. ;)

ocenił(a) serial na 9
nikone

Plus odcinki 19,20 z 2 sezonu to crossover z Avengers:Age of Ultron, a 19,20 z 3 sezonu z CA:Civil War, jest jeszcze malutki crossover z Thor:the Dark World w 7 odcinku 1 sezonu ale to bardziej nawiazanko.

keteek

Dzieki wielkie,od jutra jade z tym ^^

keteek

a jeszcze zapytam, są tam jacyś konkretni bohaterowie czy tylko Ghost Rider? I w której serii on "wchodzi" ???

nikone

superbohaterowie*

nikone

Ghost Rider pojawia się w czwartym sezonie. W serialu pojawia się gościnnie Nick Fury i Maria Hill, ale jeśli się spodziewasz zobaczyć Iron Mana albo Kapitana Amerykę to się niestety zawiedziesz ;) jak już sam tytuł mówi, serial jest o agentach tarczy ;) Ale jeśli siedzisz bardziej w "komiksowym" klimacie to już po obsadzie zobaczysz, że mamy w tym serialu superbohaterkę ;)

ocenił(a) serial na 9
nikone

w serialu pojawiaja sie superbohaterowie ktorych mozesz kojarzyc z komiksow i seriali animowanych. tozsamosc jednej z glownych postaci dlugo byla owiana tajemnica (jesli znasz komiksy ale jakies seriale animowane to jest szansa, ze rozwiazesz ta zagadke). jesli chodzi o bohaterow z filmow to pojawiaja sie ci klasy B ale sa plotki, ze w 4 sezonie pojawi sie jeszcze ktos wazny.

ocenił(a) serial na 9
keteek

* ale=albo :P

keteek

Płaszcz z Matrixa się pojawia - pewnie zalegał w magazynie kostiumów nie bardzo zużyty i szkoda było wywalić;P

ocenił(a) serial na 9
_eFFcia_

Neo :D

nikone

Lady Sif z filmowego Thora się pojawia ;)

ocenił(a) serial na 7
nikone

Nie nastawiaj się na superbohaterów i w ogóle na postacie z komiksowej pierwszej ligi, bo się zawiedziesz. Na klimaty Daredevila też się nie nastawiaj. Ale jak przebrniesz przez niestety bardzo nudną pierwszą połowę pierwszego sezonu, to potem robi się naprawdę bardzo dobrze i serial staje się bardzo przyjemny. Sporo ciekawych zwrotów akcji, interesujące postacie, dobre sceny walk. Nic bardzo ambitnego, ale jest to rozrywkowy serial na wysokim poziomie (szczególnie w porównaniu do ostatnich sezonów Arrow czy Flasha).

ocenił(a) serial na 8
nikone

Chyba nie muszę odpowiadaćwiczenia ;)

ocenił(a) serial na 8
roman876

*odpowiadać

roman876

Spodziewałem się że będzie gorzej jeśli chodzi o efekty, ale dali radę i sama postać ma szansę na rozwój.

roman876

Ghost Rider jest naprawdę wspaniały. Czekam cały tydzień z wypiekami, żeby chociaż przez kilka minut go zobaczyć na ekranie. Imponujący początek sezonu! Oby tylko Ghost Rider dostał własny serial...
A co do braków filmwebowych, to chcę zauważyć, że już prawie koniec października a Gabriela jak nie było, tak nadal nie ma w obsadzie... Widzę, że uzupełniono obsadę gościnną, ale nie obyło się bez wielu błędów... No trudno, nie można mieć od razu wszystkiego...

ocenił(a) serial na 8
balex

Jeśli postać się przyjmie to będzie miał własny.Liczę na to.

ocenił(a) serial na 8
roman876

serial.Będzie miał własny serial.Tak to jest jak się piszę na tablecie ;)

roman876

A ja wole zeby nie mial wlasnego serialu zeby w razie co go nie zje@bali. Niech zostanie w Agentach

mania19

Własny serial w ABC nie. W Netflixie zdecydowanie tak. A jeśli mieliby to zniszczyć, to lepiej niech zostanie w Agentach.

ocenił(a) serial na 9
balex

Na Netlixie erial o nim bylby brutalny ale prawda jest taka, ze Netflix nie moze zapewnic mu nawet polowy budzetu jaki maja Agents of Shield plus Netflix nie ma zbytnio dobrych efektow specjalnych wiec pewnie gdyby zrobili serial o nim to starczyloby im kasy na jakies 3-5 odcinkow. Jestem jak najbardziej za serialem dla niego bo najprosciej mowiac jest niesamowity ale Netflix nie wydaje mi sie zbyt dobrym pomyslem.

keteek

Przecież netflix na 1 sezon DD wydał tyle co ABC na agentów do tej pory, więc co Ty za głupoty gadasz ? :D

ocenił(a) serial na 9
Saltox

Hah, ciekawe skad ty masz takie informacje? Przeciez to nawet golym okiem widac co wiecej kosztuje...

ocenił(a) serial na 10
Saltox

Saltox większej głupoty nie mogłeś walnąć
45 odcinków Agentów SHIELD kosztuje tyle ile cały sezon Daredevila
sam pilot Agentów SHIELD kosztował 12 milionów dolarów, a cały sezon Daredevila kosztował niemal 40 milionów dolarów, w dodatku Agenci SHIELD mieli zwiększony budżet na 4 sezon więc różnica budżetu jest teraz jeszcze większa

ocenił(a) serial na 10
bifa

cholera, te błędy
miało być
"4/5 odcinków Agentów SHIELD kosztuje tyle ile cały sezon Daredevila"
w sensie
"4 lub 5 odcinków" albo "od 4 do 5 odcinków"
budżet 45 odcinków Agentów SHIELD byłby równy z całym budżetem "Netflixverse"

ocenił(a) serial na 7
balex

Po pierwsze to Netflix jest tylko dystrybutorem a seriale na tę platformę robione są między innymi przez ABC. Ale ja nie o tym. Z ostatnich źródeł wiadomo już że Ghost Rider wróci w finale czwartego sezonu a piąty jest już prawie pewny.

ocenił(a) serial na 9
roman876

Ghost Rider naprawdę niezły, a patrząc na to, że walki w agentach od 2 sezonu przypominają te od Daredevila to liczę na scenę walki w korytarzu.

ocenił(a) serial na 9
mistrz_sheldon

wlasciwie to byla taka jedna scena walki a nawet dwie, ktore przypomnialy mi ta z daredevila, tyle ze obie byly zauwazalnie krotsze

ocenił(a) serial na 8
keteek

Ghost rider z odcinka na odcinka coraz lepszy zresztą napisałem o tym na moim blogu.

ocenił(a) serial na 9
roman876

ja raczej mysle o tej pierwszej scenie walki w stylu one-shot albo o tej w wiezieniu, gdyby je polaczyc to bylby Netflix :P

roman876

Czwarty sezon jest chyba najlepszy że wszystkich. Po pierwszym odcinku myślałem, że to będzie ostatni sezon. Połączenie Aidy z Ghostem jest fenomenalne. Do tego jeszcze agentka May. Jeśli tego nie spiep..., to będzie super sezon.

ocenił(a) serial na 9
jazoo3

jak dla mnie drugi sezon byl najlepszy ale czwarty tez jest niesamowity

ocenił(a) serial na 10
roman876

Kto wie gdzie bedzie mozna ogladac Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Slingshot??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones