PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668019}

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Agents of S.H.I.E.L.D.
7,4 28 130
ocen
7,4 10 1 28130
Agenci T.A.R.C.Z.Y.
powrót do forum serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

5x06 Fun & Games

ocenił(a) serial na 9

Swietny odcinek, wyrezyserowany przez Clarka Gregga. Widze, ze nie zartowali zapowiadajac, ze bedzie krwawy. :P Takiej umieralnosci chyba jeszcze nie bylo - Ben, Tess, Grill i chyba Kasius.

Sytuacja Kasiusa zostala wyjasniana, jego rodzina przewodzi imperium Kree i teraz najprawdopodobniej jego brat przejmie kontrole nad Lighthouse.

Flint to poznac z komiksow, jego moc to geogineza - praktycznie taki Magneto, tyle ze zamiast metalu ma skaly. Zna bardzo kreatywne uzycia tej mocy jak na przyklad tworzenie pancerza, ciekawe jak bardzo w serialu wykorzystaja jego moc.

Genialne sceny walki. May jest teraz na powierzchni, ciekawe jak sobie poradzi z karaluchami, a moze ci ludzie z powierzchni jej pomoga. Chyba bylo to potwierdzone, ze te karaluchy naleza one rasy Vrellnexian. Kiedy Daisy tak unosila sie w powietrze nie wiem czemu ale zawialo mi Star Wars. :P

Nie wiem czy bylo to potwierdzone ale to "to the death" jest prawdopodobnie easter eggiem do Dubsmash Wars miedzy Clarkiem i Chloe a Hayley i Jamesem z Agentki Carter.

Enoch jest tak niezreczny, ze az smieszny, szczegolnie kiedy udawal Kree. :P Ciekawe co to jego "not a person" moze znaczyc.

ocenił(a) serial na 9
rafiq11

I napisy i lektor sa wrzucane. Jakas nowa ekipa zajmuje sie napisami (i nawet sa szybciej niz kiedy ta stara robila), a Showmax ma z lektorem i chyba napisami tez. Polecam stronke alltube - tam sa wszystkie odcinki, po angielsku, z napisami, badz lektorem, wybor odtwarzaczy tez duzy i jest to darmowe. Chociaz wiadomo, ze lepiej obejrzec na Showmaxie albo Netflixie bo wtedy im ogladalnosc nalicza, tyle ze z Netflixem taki problem, ze odcinki beda dopiero w czerwcu.

ocenił(a) serial na 9
keteek

Wow, ile trupów w tym odcinku! Widać, że już niedługo nasi agenci wrócą do swoich czasów! :)

ocenił(a) serial na 10
czlowiekfrank

Przecież są odcinki na Showmaxie z napisami, sama oglądam w soboty wieczór :) Wystarczy tylko wykupić subskrypcję i chyba o to się rozchodzi :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones