PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770259}
4,8 656
ocen
4,8 10 1 656
Aftermath
powrót do forum serialu Aftermath

Po pierwszym odcinku

ocenił(a) serial na 4

Reakcje emocjonalne rodziny i chaos ich decyzji jest straszny. Pomysł ciekawy wykonanie gorsze. Oczywiście to moja subiektywna ocena. Może będzie lepiej

mrokota

Spoilery

Mnie rozwaliła scena gościa, który odciętą ludzką głową mył szybę w samochodzie ;)
A poza tym, to słabe aktorstwo, zero dramaturgii i naiwne(żeby nie powiedzieć idiotyczne) reakcje na otaczające wydarzenia.

mrokota

strasznie lubię filmy post-apo ale to, to jest jakaś kupa :/ dziwne duchy, pseudo zombiasy, taniutkie efekty z meteorytami, i tak jak przedmówca - straszny chaos i denne aktorstwo. Pilot wystarczy...no more.

ocenił(a) serial na 2
mrokota

Zgadzam się. Pomysł dość ciekawy, ale owe reakcje emocjonalne, psychologiczne ludzi postawionych w takiej sytuacji, momentami kuriozalne. Niestety, robi się coraz głupiej. Ale jeszcze daję szansę.

ocenił(a) serial na 1
mrokota

najbardziej mnie rozwaliła scena w pilocie, gdzie rodzina je obiad i nagle chłopak zamienia się w demona czy ten demon z niego ulatuje, jest walka i wogóle.... a potem bum, ucięcie sceny i mamy motyw jak mąz i zona siedzą przy kominku i czytaja ksiazke a on wypala nie wiadomo skad, ze wypadałoby porozmawiac o tym co sie stało ;D cos jak tragicznie zla komedia chyba, a to przeciez ma byc horror dramat

no...no prosze...

mrokota

aktorstwo aktorstwem ale ktoś musiał taki scenariusz napisać, słyszysz historie gościa z radiowozu potem likwidujesz chłopaka którego opętało i widzisz jak z jego ciała ulatuje zły duch i zero rozkmini na ten temat, żyjemy dalej jak by nigdy nic sprzątamy podwórko. Dalsze reakcje na wydarzenia czy emocje jakie powinny być przekazywane choćby wewnątrz rodziny po uprowadzeniu córki to tragedia, tak jak rozmowy przez telefon zupełnie jak z rodzicami podczas pobytu na koloniach. Gromadzenie przez nich zapasów/borni/paliwa po prostu ryje bańkę, chyba ze w obliczu apokalipsy ludzie stają się debilami (z resztą wiele na to wskazuje podczas różnorakich spotkań i wymiany informacji na temat, jak podczas wizyty dziewuchy u amiszów).

ocenił(a) serial na 6
mrokota

Dałem mu szansę mimo iż miałem podobne odczucia do wszystkich tutaj komentujących. Opłaciło się :) wręcz czekam na kolejny sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones