PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770259}
4,8 656
ocen
4,8 10 1 656
Aftermath
powrót do forum serialu Aftermath

Mieszane uczucia.

ocenił(a) serial na 10

Jestem po obejrzeniu trzeciego odcinka i nie wiem co o tym serialu sadzic. Wiem jedno, ze jest to najbardziej dziwna produkcja Syfy Universal Channel z jaka dane mi bylo sie spotkac. Tych cieplych "duchy" "demony" jakos przelkne ale smoki no kurde... Nie podoba mi sie to, ze przez wiekszosc obejrzanych przeze mnie odcinkow akcja zazwyczaj dzieje sie w ich tym pojezdzie, ogolnie slabe efekty. Po Haven Z Nation spodziewalbym sie czegos lepszego od tej stacji. Zobaczymy jak ten serial dalej sie potoczy, jednak dlugiej przyszlosci mu nie wroze zakladam, ze skonczy sir po pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 3
Jums

Krótko serial mógłby być święty ale jest denny pełno niedopracowań i z 4 liter wzięte demony, smoki i cuda na kiju

Jums

No to dziwna produkcja a ocena 10?

ocenił(a) serial na 10
faklanda

Hah nie. Gwiazdkami zaznaczam sobie ilość obejrzanych odcinków danego serialu. Jest ich tak dużo, że mógłbym się pogubić. Liczba 10 oznacza, że zakończyłem sezon bądź cały serial. Trzeba sobie jakoś radzić ;).

Jums

Nie no tak najlepiej.... A potem zdziwienie że ocena filmu/serialu nie pokrywa sie z czymkolwiek :/

ocenił(a) serial na 7
Jums

przecież jest funkcja do odznaczania które odcinki się już obejrzał !!!!!!!!!! Ty tak na serio

Jums

Dawno takie facepalma nie zrobiłem. Po prostu kurde nie wierze.

Wariat23

Bez kitu.

ocenił(a) serial na 6
Jums

13 odcinku wszystko się wyjaśniło dlaczego te wszystkie stwory się pojawiły ponieważ została naruszona czasoprzestrzeń wymiarowa przez kometę która nad ciągała tak z tego wynika :)

ocenił(a) serial na 2
Jums

Po 8 odcinku głupota tego serialu osiągneła apogeum. Po 40 minutach od takiego wybuchu wulkanu zostaje troche pyłu w powietrzu.

ocenił(a) serial na 5
Jums

Serio mieszane uczucia idące w parze z lichym opisem i wychodzi nam 10 gwiazdek? Proponuje pogłówkować nad własną skalą

ocenił(a) serial na 5
Jums

Ten o to człek nie powinien mieć konta na filmwebie skoro ilością gwiazdek zaznacza ile odcinków serialu obejrzał, toż to imbecyl jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones