PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479108}

90210

7,0 40 036
ocen
7,0 10 1 40036
90210
powrót do forum serialu 90210
ocenił(a) serial na 3
MaMich

Ivy denerwuje tylko na początku :P Dixon cały czas :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MaMich

dla mnie Annie. uhg...

isobel

Adrianna i Annie...tragedia!

ocenił(a) serial na 10
aleksandraa888

Navid od momentu jak zerwał z Ade.

ocenił(a) serial na 7
MaMich

Dixon był spoko ale ta Annie koszmar.

MaMich

Dixon bije wszystkich na głowę.

MaMich

Według mnie Annie to bardzo fajna postać w serialu. Trochę przesadzała z tymi minami w pierwszym sezonie, ale i tak bardzo ją lubiłam... W sezonie 3. nie do wytrzymania była Ade, ale później jej się poprawiło trochę... Najbardziej w całym serialu irytowały mnie trzy osoby: Ethan, Jen oraz Emily...

ocenił(a) serial na 10
Bobekxd

Zgadzam się emily mnie też denerwowała.

ocenił(a) serial na 6
MaMich

Silver, w pierwszym sezonie super ale im dalej tym gorzej. Dixon, Ethan, Jen Emily

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

Mam pytanie. Wiem, że nie na temat, ale nigdzie nie mogę dostać konkretnej odpowiedzi. Właśnie skończyłem 4 odcinek 2 sezonu 90210. Czy Annie zabiła tego bezdomnego? Przecież w żadnym odcinku nie było pokazane, że kogoś przejechała. Kamera zjechała tylko na torbę z butelką wódki jak Annie siedziała w samochodzie. Ktoś może mi to wyjaśnić?

PS. Tak samo głupio skończyło się z Ethanem. W żadnym odcinku nie pokazano, że wyjeżdża, aż tu 2 sezon i niby Ethana już nie ma. Dla mnie to nie trzyma się kupy.

ocenił(a) serial na 6
mati113

z tego co pamiętam to mieli to wyjaśnić, ale nie zrobili tego. Chyba zapomnieli, a szkoda kolejny urwany wątek.

mati113

Ethan wyjechał po zakończeniu pierwszego sezonu, jeśli się nie mylę to do swojego ojca i już tam został.
Annie zabiła tego człowieka, tylko, że on nie był bezdomny. Ona jechała pod wpływem alkoholu i nie zauważyła go. Annie uciekła z miejsca wypadku myśląc, że było to zwierzę.

PS. Ten człowiek zmarł dopiero w szpitalu...

ocenił(a) serial na 10
Bobekxd

Ale czy to było pokazane w 90210? Oglądam uważnie, ale czegoś takiego nie widziałem? No chyba, że zostanie, to wyjaśnione później, bo aktualnie skończyłem 7 odcinek 2 sezonu.

mati113

Nie dokładnie nie, tylko jak Annie patrzy na wódkę i "widać" jak w coś wjeżdża,a później jak odjeżdża z miejsca to taki choćby czarny worek widać xD

mati113

Całego wydarzenia jakie miało tam miejsce już nie zobaczysz ale sytuacja została wyjaśniona póżniej.

ocenił(a) serial na 10
katherine8

Dziękuje bardzo :)

ocenił(a) serial na 9
MaMich

Navid i Ivy

ocenił(a) serial na 10
MaMich

Dixon, z dziewcyzn Ivy. Już pierwszego dnia, kiedy rozwaliła auto Liamowi mnie wkurzać zaćzęła.

ocenił(a) serial na 6
MaMich

Annie. Jestem w szoku, że jest tak lubiana przez widzów. Ona przejawia taką głupotę, że szok.

MaMich

Pod koniec serialu najbardziej wkurzała Silver, taka biedaczka, każdy ja pocieszał i spała z każdym facetem z ich otoczenia. Chyba zgapili z mody na sukces :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones