PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122684}

4400

The 4400
6,9 15 043
oceny
6,9 10 1 15043
4400
powrót do forum serialu 4400

Witajcie,

Szukam kogoś kto mógłby mi streścić jak skończyła się historia 4400 już po wątkach serialowych. Podobno jest to umieszczone w książce Promises Broken autorstwa Davida Macka. Mógłby mi ktoś streścić fabułę? Proszę o pomoc :) Czekam! :)

ocenił(a) serial na 8
dzeku7777

Pozostali z Oznaczonych w nowych ciałach wkręcają Rylanda, że niby mogą zbudować bombę, która pozbawi wszystkich w Promise City super-zdolności nie robiąc im krzywdy - w rzeczywistości jest to super-wzmocniona wersja atomówki, która w połączeniu z erupcją pewnego wulkanu rozpocznie reakcję łańcuchową - masową zagładę. W międzyczasie wojsko atakuje Promise City. NTAC zostaje rozwiązane, ale Tom i Diana łamią rozkaz wycofania się i zostają na miejscu żeby ocalić Maię, która po kłótni z matką przeniosła się do bazy Colliera. Potem muszą połączyć siły z tym ostatnim i jego ludźmi aby powstrzymać bombę. Maia daje Tomowi strzykawkę z promicyną mówiąc, że jeśli nie uzyska on super-zdolności, to nie powstrzyma bomby i nadejdzie zagłada. Potem w trakcie pościgu za Oznaczonym wiozącym bombę dochodzi do karambolu, Tom nie jest w stanie rozbroić ładunku, ale okazuje się, że wziął promicynę i umie teraz tworzyć pole siłowe. Za jego pomocą neutralizuje wybuch. Ryland zostaje aresztowany, a Richard Tyler zabija pozostałych Oznaczonych. W epilogu Tom budzi się w przyszłości - spotyka jednego z naukowców odpowiedzialnych za porwanie oryginalnych 4400 i ten mówi mu, że nigdy nie miał wziąć promicyny i uzyskać super-mocy. To, że to jednak zrobił spowoduje kataklizm większy, niż wybuch bomby, którą powstrzymał. Koniec.

To ostatnia książka, więcej nie ma. Jak widzisz, w dalszym ciągu zakończenia brak :(

ocenił(a) serial na 8
Capitano_S

czy książka jest po polsku ? super serial.

ocenił(a) serial na 8
kkryczka

Podejrzewam, że nie, sam czytałem po angielsku.

Capitano_S

Ale h*joza, że nie zrobili porządnego zakończenia i przede wszystkim nie wyjaśnili dobrze jaka katastrofa skłoniła ludzi z przyszłości do porwania 4400. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones