PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122684}

4400

The 4400
6,9 15 045
ocen
6,9 10 1 15045
4,5 2
oceny krytyków
4400
powrót do forum serialu 4400

z lekkim sceptyzmem przystepowałem do oglądania i muszę powiedzieć, że jestem miło rozczarowany, mimo, że pierwsza seria zakończyła się wyjaśnieniem tajemnicy 4400, tak jakby na 6odc miał się ten serial zakończyć, bardzo przekonywującą ciągnął teraz dalsze losy 4400, ba, właściwie to temat kopalnia, jeżeli dobrze to rozplanują, to może to być super serial, martwi mnie tylko, że czasami są 'za łagodni', już para głownych agentów jest taka 'cukierkowa', chociaż w tej drugiej serii nabrali troche charyzmy, ale żeby było super to trzeba byłoby ich wymienić na kogoś kto ma jakieś życiowe szeleństwo w oczach, wtedy uwierzyłbym w ich misje, a nie 'patrzcie sam nie wiem dlaczego wybrali mnie do tej roli?'

Analog

Osobiscie zawiodlem sie na 2 sezonie ( dotychczas wypuszczonych 5ciu odcinkach ).....
..... po przelomowym ostatnim odcinku 1wszej seri spodziewalem sie czegos innego !
Serial jakby "osiadl" i "zakotwiczyl sie" ! Odcinki nie sa juz tak odkrywcze i zadziwiajace ! Staja sie powoli sitkomem (w zlym tego slowa znaczniu) ! W kazdym odcinku mamy : rzad, zlego szefa centrum 4400 , uciekajaca rodzinke przez las i co odcinek nowego 4400 z nowa umiejetnoscia !! A glowna fabula gdzies w tle leci jak krew z nosa !!! Obawiam sie, iz cala fabule poznamy dopiero w X-tym sezonie a do tego czasu serial bedzie kozystal z powoli ubijanego wzorca !!

ocenił(a) serial na 7
zKredek

Na początku było dośc słabo, ale czwarty i piąty odcinek naprawde niezły. Serial ruszył ostro do przodu. Zdecydowanie najciekawszą postacią jest Shawn i Collier(który jak narazie zniknąl).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones