PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122684}

4400

The 4400
6,9 15 043
oceny
6,9 10 1 15043
4400
powrót do forum serialu 4400

IV sezon

ocenił(a) serial na 7

Świetny serial, ciekawy, trzymający w napięciu, wciągający od pierwszej minuty. Szkoda, że nakręcili czwarty sezon, który popsuł całe wrażenie, robiąc serię bardziej kryminalną, mdłą, pozbawioną wcześniejszej magii.

mann

Nie doglądałem jeszcze 4 sezonu (na razie tylko pierwszy odcinek) ale... Historia została sknocona jeszcze w pierwszym sezonie. Drugi sezon można zupełnie wymazać jako zbędny. Zbędnych postaci i odcinków jest cała masa. Fabuła wygląda tak jakby zmieniano koncepcję serialu co każdy odcinek. Mnóstwo porzuconych wątków, do których się wraca w przypadkowych momentach bez ładu i składu. Naciąganie mocy 4400 do potrzeb. Przepowiednie małej Maji w większości się nie sprawdzają, co ciekawe im są istotniejsze tym mniej się sprawdzają a im błahsze tym lepiej.

np. taki Richard Tayler nagle odkrywa swoje moce w finale 2 sezonu bo rzekomo przestał dostawać bloker ale przecież przez większość sezonu 1 i 2 się ukrywał więc go nie dostawał. Czemu mocy nie było wcześniej? No i nawet po jej odkryciu przez cały sezon 3 jej nie używał dopiero w finale bo trzeba było powstrzymać Izabell.. Takich "kwiatków" jest multum.

Reasumując liczyłem na serial na miarę "Zagubionych" - dostałem bubel

ocenił(a) serial na 10
mann

A wedlug mnie 4 sezon jest bardzo dobry, a wlasnie w 1 sezonie nie bylo wiadomo do czego zmierzaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones