PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687214}

2XL

6,2 2 477
ocen
6,2 10 1 2477
2XL
powrót do forum serialu 2XL

na promowanie otyłości ? Niedługo powstanie serial, który będzie opowiadał o losach pedofilów, bo podobno już to zatwierdzili jako orientację seksualną.

Otyłość jest brzydka. Kobieta powinna być wyważona, a nie gruba. Powinna mieć proporcjonalne wymiary. Dopasowaną wagę do wzrostu. A nie 175 i 90kg nazwane "pięknem".


WON Z TYM

ocenił(a) serial na 7
MedzikDeLow

przepraszam ale z twojej wypowiedzi wnioskuję że masz bardzo puste spojrzenie na kobietę, skoro uważasz że każda powinna mieć figurę modelki. Nie sądzę że serial ma ukazywać otyłość jako modę, moim zdaniem porusza problem otyłości( która w tych czasach jest częsta ) jako coś co powinno się zwalczać dla zdrowia, ale mówi też o tym że otyłe kobiety są również piękne tylko nie można na nie patrzeć przez pryzmat modelki. Mężczyźni sądzą że to łatwe być chudą i piękną lecz to się wiąże z wieloma wyrzeczeniami, i teraz moje pytanie dlaczego widzimy tak wiele otyłych mężczyzn? Przecież nie tylko kobieta powinna być proporcjonalna, gdyby mężczyźni wzięli się za ćwiczenia zamiast krytykować kobiety to ulice wyglądałyby o wiele lepiej.

igrzyska_smierci

Wieloma wyrzeczeniami ? Jednym - mniej żreć.
Nie mówię, że każda kobieta ma mieć figurę modelki, tylko, że otyłość to nic pięknego i nie jest to powód do szczycenia się tym, że jest się grubym, a tym bardziej tworzenia o tym serialu.
Otyłość u mężczyzn ? Tak, tylko serial jest o kobietach, a nie o mężczyznach. Poza tym budowa ciała mężczyzny jest tak masywna zazwyczaj, że nadwaga nie sprawia, że wygląda jak gruba, spocona świnia, czego nie można powiedzieć o kobiecie.

ocenił(a) serial na 7
MedzikDeLow

,,gruba,spocona świnia" ? Uważasz że tak się powinno wyrażać o kobietach? To ja Ci życzę powodzenia w znalezieniu dziewczyny bo takiego prostaka jak ty to żadna kobieta nie zechce ani otyła ani chuda. PS mężczyznom łatwiej schudnąć i zachować prawidłową sylwetkę i nie dlatego że wmawiają sobie i innym że ich tłuszcz to wcale nie tłuszcz tylko mięśnie lub po prostu mają "masywną sylwetkę", tylko wynika to z tego że maja więcej tkanki mięśniowej a mniej tłuszczowej i dlatego mają szybszy metabolizm. A więc przytaczając twoje słowa, nie chce tutaj nikogo obrażać ale to mężczyźni nie powinni wyglądać jak "grube, spocone świnie".

MedzikDeLow

" Poza tym budowa ciała mężczyzny jest tak masywna zazwyczaj, że nadwaga nie sprawia, że wygląda jak gruba, spocona świnia, czego nie można powiedzieć o kobiecie." Hahahahaha mów sobie tak dalej, mężczyzna jak ma nadwagę to ma nadwagę a nie męską budowę ciała i również może wyglądać jak to nazwałeś "gruba, spocona świnia" no sorry ale wielu takich widuję na ulicy.

MedzikDeLow

"Wieloma wyrzeczeniami ? Jednym - mniej żreć. "

. Jesteś bardzo ograniczonym, małym człowieczkiem skoro widzisz osoby otyłe jako obżerające się wiecznie i wyłącznie.
Lepiej ogarnij z czego bierze się otyłość.

joka_2

Najczęstszą przyczyną powstawania otyłości jest przekarmianie (zbyt duża wartość energetyczna pożywienia w stosunku do zapotrzebowania organizmu) i brak aktywności fizycznej

I co teraz? Twój mały móżdżek kobiety jest w stanie pojąć coś takiego?

MedzikDeLow

"Lepiej ogarnij z czego bierze się otyłość" - jak pisałam wcześniej. rozumie, że za ciężko? Uparcie będziesz podkreślał, że obżeranie się i obżeranie. Jesteś zawzięty na to i nie dasz sobie nic przemówić, do resztek ograniczonej tolerancji, która już całkiem zamiera.

joka_2

Odpowiedziałem Ci co jest NAJCZĘSTSZĄ przyczyną otyłości. Tak, są jeszcze inne czynniki, wiele chorób sprawia, że nasza tusza się zmienia, ale NAJCZĘSTSZĄ przyczyną jest przekarmienie. Więc przestań gruba feministko odpowiadać wymijająco tylko ustosunkuj się do tego. Wiem, że tego nie zrobisz bo pewnie sama jesteś gruba.

ocenił(a) serial na 7
MedzikDeLow

z resztą gdybyś był inteligentny to byś wiedział iż kiedyś (jeszcze nie tak dawno) to kobietki grube były uważane za ikony mody, te chude były brzydkie

ocenił(a) serial na 7
MedzikDeLow

gruby facet wygląda o wiele bardziej jak "spocona świnia" niż gruba kobieta

ocenił(a) serial na 6
MedzikDeLow

to że serial o czymś opowiada to nie znaczy, że to pochwala

marajka

Akurat ten pochwala, propaganda działa.

ocenił(a) serial na 6
MedzikDeLow

może i trochę to dobrze. nie żebym była "fanką" otyłości - jak najbardziej prowadzi to do różnorakich chorób - ale przynajmniej jest odskocznią dla promowanej anoreksji, która jest równie niezdrowa i równie nieestetyczna

ocenił(a) serial na 10
marajka

Super serial :-) Czekam na 2 sezon z niecierpliwością!!!!

ocenił(a) serial na 7
MedzikDeLow

I przez takie osoby wątpię, że będę potrafiła żyć z mężczyzną...

cariba666

Nie będziesz bo pewnie jesteś gruba

ocenił(a) serial na 7
MedzikDeLow

Nie jestem gruba, tylko, że po porodach ma się skłonności do tycia, to znaczyłoby, że będzie mnie zdradzał :)

MedzikDeLow

Serial jest skierowany do grubych, leniwych kobiet.

MedzikDeLow

Tak samo można powiedzieć, że program o modelkach to promowanie anoreksji. Zresztą takiemu imbecylowi jak ty na żaden sposób się nie przetłumaczy. CottonCrush wyślij nam swoje zdjęcie, zobaczymy jaki z ciebie Adonis skoro tak innych obrażasz. Kobieta musi być szczupła, pracowita, zadbana, powinna rodzic dzieci i po porodzie wyglądać jak modelka, inteligentna - ale dla Polaczków to i tak za mało - potem się dziwicie, że was nie chcemy, śmierdzące lenie z wielkimi piwnymi brzuchami. Straszycie dzieci po nocach a potem na portalach się wywyższacie. MedzikDeLow czy jakoś tak - faceci nie wyglądają jak grube spocone świnie ? Wychodziłeś kiedyś z domu ? A może nie masz lustra?

Czakira

Gadaj zdrów feministko.

MedzikDeLow

Twój wpis to zwykła prowokacja i nawet nie chce mi się pisać, jakim jesteś żałosnym dup...em.

pacititus555

Nie jestem.

MedzikDeLow

To przestań traktować ludzi otyłych jako jakąś gorszą "rasę". Wyobraź sobie, że każdy ma uczucia, to że Ty jesteś szczupły, nie znaczy, że inni są i każdego może w końcu dopaść nadwaga (tak ciebie również, nie jesteś idealny). Więc proszę cię, zmień trochę nastawienie do kobiet, bo daleko tak w życiu nie zajdziesz (chyba że zależy ci na byciu kawalerem do końca życia).

pacititus555

Fałdki niewielkie czy nadwaga kilka kg jest do przyjecia, bo chcąc można to zredukować. Natomiast kilkadziesiąt kg nadwagi jest obrzydliwe, jak można tak się zapuścić tym bardziej, ze wpływa to na stan zdrowia, higiene, psychikę, zycie towarzyskie.

Na polsacie Fat Killers tam są dopiero potwory, facet 250kg,kobieta 160 kg. Inna kobieta pod 140kg, której to 16 letnia córka wazyla ponad 100 kg. Mało tego ta kobieta ma jeszcze 2 synków w podstawowce i obaj grubasy z widoczną nadwagą, którym podbródki się wylewają. W programie była tez jej siostra, ciotka 16 latki, również około 130 kg.
Ruch nawet rower stacjonarny + mniej jeść żeby nie wyrazić się bardziej dosadnie.

Hans_Kloss

Znam też inną metodę jak szybko stracić np. 30kg.

Uciąć sobie nogę.

I to polecam tym spaślakom,

MedzikDeLow

Ty w ogóle wiesz, co piszesz? Ile ty masz lat, dziecko?

Hans_Kloss

"Fat Killers" nie oglądałem, ale widziałem reklamy i szczerze powiedziawszy, nie zachęcają do obejrzenia. Jeżeli każdy w rodzinie ma już taką otyłość, to nie przypadek, tylko patologia.

użytkownik usunięty
MedzikDeLow

A nie wpadło wam do głowy, że w serialu chodzi po prostu o tolerancję dla innych ludzi, niezależnie od tego, jak wyglądają i jakie mają przypadłości? Nie wiem, dlaczego ludzie doczepiają się akurat do otyłości/nadwagi. Głupota jest większą dolegliwością. Fakt. Nie widać jej na pierwszy rzut oka. Kto wam pozwolił oceniać ludzi po wyglądzie? Kim jesteście, że pozwalacie sobie na tak obraźliwe słowa jak "gruba, spocona świnia" wobec kogokolwiek? Otyłość to choroba, którą niestety lekceważą lekarze (w większości). Nie mają ochoty dociekać, jaka jest przyczyna otyłości/nadwagi pacjenta. A swoją drogą - z niepełnosprawnych, sercowców, gruźlików, astmatyków też się co niektórzy z was nabijają? A proszę. Tylko że to świadczy o waszej kulturze - a raczej jej braku - i podejściu do drugiego człowieka. Za każdą taką "nadwagą - otyłością" stoi jakaś historia. Często jest to skutek choroby, często - fakt - nieprawidłowego odżywiania, a często genów, o czym świadczą najnowsze odkrycia genetyków. Poza tym totalnym nieporozumieniem jest promowanie wszelkiego rodzaju dziwnych diet typu dieta 1000 kalorii czy "żp". To nie jest metoda na schudnięcie, ponieważ ważne jest przede wszystkim to, co jemy, a nie w jakiej ilości. Jeśli będą to śmieci typu puste kalorie, węglowodany, toksyczna pszenica (i inne zboża glutenowe) itd. ograniczanie tego o połowę naprawdę nic nie da.

ocenił(a) serial na 6
MedzikDeLow

Oglądałeś w ogóle ten serial? Bo ja w nim nie widziałam promowania otyłości. Fakt główne bohaterki mają nadwagę, ale nie pokazuje się je jako te najpiękniejsze czy inne takie. Serial ukazuje jak się doprowadziły do takiego stanu a także jak muszą sobie radzić z ludźmi twojego pokroju. Próbują schudnąć, ale im to nie wychodzi bo nic nie przychodzi od razu. Poza tym w serialu są pokazane różne metody odchudzania, które nie są dobre dla zdrowia, więc można jakąś naukę z niego wyciągnąć.
Co do pozostałych Twoich postów - OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU!!!

Klaudia192

Ból dupki grubych kobiet

MedzikDeLow

Dopuściłem kiedyś latami by zapuścić się o 24 kg nadwagi - po paru miesiącach wyrzeczeń w żywieniu i aktywności nadal pozostaje prawie 3/4 tego i pewna doza pogardy do siebie za ślamazarność w tej dziedzinie.

Prosty przykład - zobaczyć zdjęcia sprzed np. drugiej wojny światowej jak wyglądały przekroje społeczeństwa w Polsce, Niemczech, Anglii, USA i cholera wie gdzie jeszcze i zobaczmy co dziś w dobie fast-foodów, napojów gazowanych i innych szkaradztw.

Nie ważne jaka płeć. Nie ma co chrzanić o tym że otyłość to jakiś problem z którym nie można sobie poradzić. Jak ktoś dopuszcza do tego że ma 10,20, 50 czy 100 kg nadwagi to sam jest sobie winien wyglądu wyrzuconego na brzeg wieloryba a nie jakiś "metabolizm/srakabolizm".

Właśnie dlatego nie powinno się robić seriali gdzie za główną obsadę są osoby same sobie winne swego wyglądu. Produkcje w TV powinny promować prawidłowy wygląd społeczeństwa, a nie opowiadać o tych co zainspirowali się chyba bohaterami "Super Size Me" albo innym Jabbą the Huttem.

ocenił(a) serial na 7
tc1987

dość ciekawy post, "przyczepiłabym" się tylko do > Produkcje w TV powinny promować prawidłowy wygląd społeczeństwa< z wyboldowanym "powinny" i "prawidłowy wygląd społeczeństwa"
bo czym jest prawidłowy wygląd? kto ten wzór napisał, zaprojektował i klepnął do "ogólnego" używania? nie lubię kiedy mówi mi się kim mam być - jak wyglądać i co mówić...bo jak prawidłowy wygląd to zaraz będzie prawidłowa wypowiedz.....
jeszcze ta "powinność" mediów, w tym przypadku TV - na promocje prawidłowości.... Naprawdę? Czemu gdy manipulują rola płci, namawiają do łykania tabletek na każdą pierdołę, brania kredytów by kupić prezent lub żarcie na super kolacje of the year nikt nie podnosi sprzeciwu? Polska nie jest narodem grubasów, choć wysyp fastfoodów prognozuje co innego...to jednak łudzę się ze tak samo wiele mamy ośrodków fitness, które nadają pewnego rodzaju równowagę .... ideał, po prostu, nie istnieje :)

tc1987

Masz takie samo, czyli nijakie, pojęcie o otyłości. Nie mam ochoty wymieniać chorób, przypadłości które dodają kilogramów. A nawet takie tabletki hormonalne przyjmowane po to byście nie zapładniali kobiet, już one powodują przybywanie kilogramów.

ocenił(a) serial na 9
MedzikDeLow

Jestes najwiekszym trolem jakiego spotkalam do tej pory :) mój chłopak się uśmiał czytając Twoje chamskie komentarze. W jednych postach przekazujesz swój idiotyzm i chamstwo w drugich nawet czasem inteligencję. Aczkolwiek nie uchwyciłaś sedna serialu, co jednak przeważa nad Twoją głupotą :) miłego trollowania.

A ja czekam na drugi sezon :) dobra akcja na końcu wyszła :D

wiexmaaa

Pozdrawiam chłopaka.

MedzikDeLow

Albo nie, dziwnie to by wyglądało.

ocenił(a) serial na 9
MedzikDeLow

Znowu źle zrozumiałeś/łaś :) ciężko określić, bo raz się wyrażasz w formie męskiej, drugi raz w żeńskiej. Nie śmiał się z tego, że to śmieszne. Wyśmiał Twoją głupotę :) Pozdrawiam :)

wiexmaaa

Gdzie wyraziłem się w formie żeńskiej ? Przytocz.

Wracając do chłopaka, jeśli tak uważa, to jest pewnie tak samo inteligentny jak Ty. Akurat w tym przypadku "przeciwieństwa się NIE przyciągają" :)

ocenił(a) serial na 9
MedzikDeLow

Faktycznie, jesteś facetem :) dlatego można Ci wybaczyć głupotę :)

MedzikDeLow

Czytam i nie wierzę,a sam zapewne jesteś szczuplutki jak szczypiorek i może jeszcze masz wyrzeźbiony tak zwany kaloryfer na brzuchu co?? Serial przedstawia PROBLEM Z OTYŁOŚCIĄ a nie ją promuję, pokazuję przez jaką drogę muszą przejść otyli ludzi żeby schudnąć. To żadna nowość że otyłość to wielki problem na świecie, bardzo dużo ludzi to dotyka. A to że moda choruję już od dawna na anoreksję i pociąga za sobą masę młodych dziewczyn to też powinno dać ludziom do myślenia. Tak jak problem z otyłością, a nie naśmiewać się że ktoś jest otyły czy też za chudy.

mundovioletty

" Serial przedstawia PROBLEM Z OTYŁOŚCIĄ a nie ją promuję, pokazuję przez jaką drogę muszą przejść otyli ludzi żeby schudnąć."

Brakuje jeszcze tekstu typu "serial uczy tolerancji wobec otyłych osób " .Sorrki ale jeśli otyłość nie jest wynikiem choroby genetycznej a wynikiem obżarstwa to ja tu widzę problem.Sami sobie na to zasłużyli ,a taka "wymuszona " tolerancja jest żałosna .

Rzecz pierwsza http://www.youtube.com/watch?v=UjUZrgG37tg
Druga rzecz http://podroze.onet.pl/aktualnosci/wyzsze-ceny-biletow-za-bilety-lotnicze-dla-ot ylych-pasazerow-naukowiec-z-norwegii/exr6v

MedzikDeLow

Totalnie nie zrozumiałeś tego serialu. Było mówione ,że obie były chore na depresję i w tym stanie w bólu zaczęły się objadać, wiem co to znaczy mam chorą mamę, która ze szczuplutkiej dziewczyny po psychotropach wysadziło jej brzuch zwiększają apetyt i pomagają w tyciu. Najpierw zastanówcie się nad tym co piszecie poczytajcie również o działaniu różnych leków a potem piszcie bo możecie wielu ludzi doprowadzić do depresji, czy do nerwicy swoimi komentarzami.

ocenił(a) serial na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones