PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480710}
6,5 5 473
oceny
6,5 10 1 5473
1000 złych uczynków
powrót do forum serialu 1000 złych uczynków

Oglądałem ten serial jak był emitowany na TV4. Za gówniarza byłem wielkim fanem WM. Jednak
teraz powtarzam sobie Szatanów i stwierdzam że to istne arcydzieło. Włatcy móch to jednak
serial dla uczniów szkoły podstawowej, w dodatków ogłupia takich glutów i później poprawna
ortografia jest im obca. Do 1000 złych uczynków trzeba dorosnąć. To zdecydowanie nie jest
serial dla dzieci. Dojrzały humor, świetne animacje i porządna fabuła. W WM mamy
niedorozwiniętego Czesława i jego kolegów, bardzo słabe animacje i brak jednolitych wątków.
Włatcy były dobrym serialem dla dojrzałych widzów tylko w pierwszych dwóch seriach. Były
poruszane ważne tematy. Potem to zwykła bajka dla dzieci, w dodatku bardzo pusta, co widać w
wątkach typu "Idziemy szukać źródła z Belwederu". Skoro Móchy się skończyły, a Pan Bartek
nie pracuje nad żadnym projektem, to istnieje szansa żeby przekonać Kędzierskiego do
zrobienia drugiej serii. Chociaż też uważam jak niektórzy z was, że za tym stoi Ojciec Dyrektor i
jego błękitne berety.

Jestem z Tobą. Trzeba Bartka przekonać do kontynuacji 1000 Złych Uczynków. Taki bardzo dobrze zaczęty serial trzeba wreszcie dokończyć

ocenił(a) serial na 1

arcydzieło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones