PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120030}

Życie w Hollyoaks

Hollyoaks
6,7 76
ocen
6,7 10 1 76
Życie w Hollyoaks
powrót do forum serialu Życie w Hollyoaks

Chciałabym obejrzeć ten serial , ale nie wiem gdzie go znaleźć z napisami pl .

I jeszcze pytanie od którego odcinka mogę tam zobaczyć Texas i Jodie ? :)

neuutralna

Chcialam zalozyc wlasny femat, dowiedziec sie kto jest moderatorem tej strony i.I wiele innych, ale widze ze musze sie przerzucic na normalnego kompa( a ze laptop zostal rozbity,whatever) bede musiala chwilje poczekac, bo wiele z telefoniku tu nie zdzialam,a szkoda, bo wiem, ze sa fani Hollyoaks zarowno w UK jak I w Polsce. Dawniej mial u mnie 6, potem 7, a teraz po kilku miesiacach, gdzie oposcilam gora 2 odcinki, daje 9! Wciagajacy, intrygujacy, jest w nim wszystko poprzez komedie, ludzkie dramaty, kryminal, mnostwo zagadek, jakies niewyjasnione smierci I inne meandry zycia codziennego w niepozornym miasteczku Hollyoaks :) wybaczcie bledy I literowki, mam mikroekrajik,ale na pewno cos z tym zrobie. Pozdrowienia dla fanow!!! Btw Hollyoaks obchodzi 20-stolecie I ten tydzien od poniedzialku tj.dzis nazwali go jalos tak wlasnie death week. Kto sledzi na bierzaco zrozumie. Milej zabawy zycze :))))

Vam

Opuscilam! I wiecej sie wkradlo, prosze o wyrozumialosc:)

Vam

A gdzie oglądałaś ? Można prosić o jakiś link ?

359

Niestety, musze Cie rozczarowac, nie znam zadnych linkow. Od 10ciu lat mieszkam w Szkocji i Hollyoaks sledze na bierzaco w tv, od poniedzialku do piatku na channel 4 oraz E4. Mam wielu znajomych, ktorzy tez sie wciagneli, ale nie slyszalam, by ktos ogladal online. A w ogole, pytasz z ciekawosci czy juz widzialas/es jakis odcinek? Albo moze masz jakiegos ulubionego aktora? Pozdrawiam:)

Vam

Koleżanka po obejrzeniu finału GoT załamała się i stwierdziła, że chciała by obejrzeć coś innego z Finnem Jonesem i Natalie Dormer. Słyszała, że Jones występował w tym serialu i znalazłem już w zasadzie po napisaniu do cb parę odcinków z Hollyoaks Later, a ze zwykłego Hollyoaks też parę z Chomika. W zasadzie brakują mi odcinki z 16 sezonu: 23,24,25. A tak to już wszystkie mam.

Vam

Chodziło jej o jakiegoś Jaime'ego chyba. Ale dzięki za odpowiedź. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones