PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623629}

Śmierć pod palmami

Death in Paradise
7,7 1 844
oceny
7,7 10 1 1844
Śmierć pod palmami
powrót do forum serialu Śmierć pod palmami

Czwarty sezon

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś się może orientuje, kiedy BBC HD planuje dać czwarty sezon?

ocenił(a) serial na 8
Lalita

No właśnie rzecz w tym, że są i 4 i 5 sezon ale nigdzie nie można ich zobaczyć z lektorem lub znaleźć napisy a BBC jakoś kręci się miedzy 1-3

ocenił(a) serial na 7
Lalita

właśnie zaczęli przedwczoraj puszczać na bbc hd 4 sezon. w weekend będą powtarzać odcinki

ocenił(a) serial na 8
seth13

dokładnie tak, sezon IV już leci, mam nadzieję, że V również będzie

ocenił(a) serial na 8
Lalita

Tu możecie znaleźć sezon 4 z lektorem: wpisz w google zbigniew664 c h o m i k u j

ocenił(a) serial na 8
Slutcore

W SIECI MOŻNA I BEZ CHOMIKA ZOBACZYĆ JUŻ 4 SEZON, POWIEDZ MI LEPIEJ GDZIE ZNALEŹĆ NAPISY DO 5 SEZONU?

ocenił(a) serial na 8
Slutcore

Sorka za caps ... ;-) mam 5 sezon od roku chyba ale w oryginale, nigdzie nie ma napisów niestety...

ocenił(a) serial na 8
zatkaokakao

No niestety, też szukałem, ale nie ma. A szukałem, dosłownie, gdzie się tylko dało. Napisy są tylko gdzieś do 3 czy 4 odcinka 2 sezonu, dalej nic. Najwyraźniej niestety cieszy się ten serial w Polsce małą popularnością, nawet Czesi mają napisy do niektórych odcinków 5 sezonu. BBC HD najwyrźniej nie wykupiło jak do tej pory praw do piątki, a już miał premierę rok temu. Smutne, że 38 mln ludzi nie robi napisów a kraj liczący 5 mln już tak.

ocenił(a) serial na 8
Slutcore

zbigniew664 c h o m i k u j - zrobiłem samemu napisy, nikt się nie znalazł chętny do korekty, a mi po 3 dniach ciągłego siedzienia na kompie, szukaniu nowych słówek, których nie znałem, ustawiania czasu (i tak będziecie w zasadzie czytali, nie oglądali), szukania synonimów itd. już miałem dość.

Uwaga, są błędy, np. raz użyłem możu a chodziło o morze, gdzieś brakuje literki itd.
Ale odcinek fajny.

ocenił(a) serial na 8
zatkaokakao

zbigniew664 c h o m i k u j - zrobiłem samemu napisy, nikt się nie znalazł chętny do korekty, a mi po 3 dniach ciągłego siedzienia na kompie, szukaniu nowych słówek, których nie znałem, ustawiania czasu (i tak będziecie w zasadzie czytali, nie oglądali), szukania synonimów itd. już miałem dość.

Uwaga, są błędy, np. raz użyłem możu a chodziło o morze, gdzieś brakuje literki itd.
Ale odcinek fajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones