PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773155}

Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii

Trollhunters: Tales of Arcadia
8,0 4 700
ocen
8,0 10 1 4700
Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii
powrót do forum serialu Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii

W przyszłym roku na Netflixie pojawi się trzeci, ostatni sezon Łowców Trolli. Pod koniec roku premierę będzie miała druga część trylogii: "3 Below". Na 2019 planowana jest premiera trzeciej części: "Wizards".
Nie wiadomo na ile i czy w ogóle historie będą się crossować.

Moim zdaniem s03 Trollhunters pojawi się około czerwca, natomiast "3 Below" koło grudnia. Szkoda, że Łowcy Trolli się kończą - utożsamiam się z wieloma opiniami, że seria jest fantastyczna. :)

https://www.romper.com/p/when-does-trollhunters-season-3-premiere-the-netflix-se ries-is-nearing-its-end-7598180

jakubdrag

Ciekawe z ilu epizodów będzie się składać. Mam nadzieję, że z więcej niż z trzynastu.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

W sumie zapowiada się na 13.

kirmarks

To szkoda, że tylko trzynaście ale i tak lepiej niż zawieszenie serialu, bo i takie niespodzianki twórcy potrafili robić.

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

No, i ciekawi mnie też powiązanie z innymi serialami.

ocenił(a) serial na 9
jakubdrag

Na tą chwilę wiadomo, że duet Steven i Eliś Marysia ("Pogromcy strachów" z "Łowców Trolli") pojawią się w "3 Below" i odegrają dużą rolę w tej opowieści ( potwierdzenie jest w tym wywiadzie z autorami "Łowców Trolli": http://collider.com/trollhunters-season-3-marc-guggenheim-interview/#3-below-wiz ards). Nie wiadomo jak sprawa będzie miała się z Jim'em, Tobiaszem i Claire.

chili14

Dzięki za cynk! To też fajny duet się z nich później zrobił. ;)

ocenił(a) serial na 9
wilczekstepowy

I zapowiada się ciekawie ich występ w "3 Below".

ocenił(a) serial na 10
jakubdrag

Może być problem z produkcją skoro Netflix ogłasza bankructwo
https://www.antyradio.pl/Film/News/Koniec-Stranger-Things-i-House-of-Cards-Netfl ix-oglasza-bankructwo-21497

ocenił(a) serial na 9
ania1689244

wiesz, że to prima aprilis?

ocenił(a) serial na 9
jakubdrag

Dobre wiadomości, według informacji na temat majowych nowości Netflixa trzeci sezon Łowców Trolli ma pojawić się na platformie 25 maja :) czekam z niecierpliwością :)

jakubdrag

To mam pytanie to nie będzie już jim w kolejnym sezonie tak ?

ocenił(a) serial na 9
hobit12

Z tego co zrozumiałem wywiady to niekoniecznie.

ocenił(a) serial na 9
kirmarks

A mnie się wydaje że to właśnie Wizzards będzie tym crossem. Nie zostawia sie ot tak takich fajnych bohaterow. Na ile można było poznać kosmitów w 3 sezonie łowcy to ich polubiłem i jestem raczej spokojny o poziom kolejnych produkcji :)

Darkakita

Akurat Jim to taki średnio ciekawy bohater imho. Za to Bobek czy Steve już jak najbardziej.

ocenił(a) serial na 9
divadni

Cześć z nich chyba się pojawi u kosmitów a jim dopiero u czarodziej. Chociaż moze się pojawi jako telefon czy coś.

ocenił(a) serial na 9
Darkakita

Też mam takie wrażenie, że 3 Below będzie poświęcone kosmitom (dziwnemu rodzeństwu których poznaliśmy w Łowcach Trolii) i Pogromcom Strachów z epizodycznym Bobkiem, a Wizards będzie nową opowieścią i crossem wszystkich trzech w jednym.

ocenił(a) serial na 8
jakubdrag

Uwaga Uwaga witam w 2019. 3below to petarda kosmiczny klimat to coś co lubię. seriale sie crossuja a w 6 odcinku 3below to aż za bardzo sie scrosowali :) .
witam z przyszłości XDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones