PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773155}

Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii

Trollhunters: Tales of Arcadia
8,0 4 704
oceny
8,0 10 1 4704
Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii
powrót do forum serialu Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii

Po pochwalnych tekstach na tym forum wziąłem się za oglądanie i nie wiem jak dobrnąłem do końca 1 sezonu. To zasługuje najwyżej na ocenę 3 jeśli ma to oglądać dorosły. Jak wam się to może podobać to macie umysł ameby? Przecież tutaj nie ma rozwoju postaci. Archetypy jakie mają od początku zostają z nimi do końca. Nie ma tutaj żartów z których śmieje się tak dziecko jak i rodzic jak w Shreku. Nie ma drugiego i trzeciego dna jak w Adventure Time albo Gravity Falls. Nie ma problemów dorosłych ludzi z jakimi mają się mierzyć wchodzące w dorosłość młode osoby jak w Dragon Prince. A podałem za przykłady tylko bajki kierowane dla dzieci. Nie napisałem o animacjach kierowanych dla dorosłych jak Rick & Morty albo Bojack Horseman bo by wam chyba mózgi odparowały. Tutaj to jest tylko papka przy której nie musicie nawet myśleć. Żadnych zagadek ale i żadnych wyjaśnień. Skąd to i tamto jak to działa. Nie ma to sensu i progresu więc cofam to, że jakoś to obejrzałem... zmęczyłem... tego się nie da oglądać chyba, ze twoja latorośl to uwielbia a ty masz jeden jedyny monitor/TV w domu i do obiadku i tak w coś chcesz się pogapić to można. No ale chyba lepiej byłoby jakbyście poczytali książkę bo odmóżdżacie się kompletnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones