Woody Allen

Allan Stewart Konigsberg

7,3
11 669 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Woody Allen

Słyszałem że Woody ma pojawic sie w Toruniu na Festiwualu wiecie o tym cos wiecej?

Szalik999

Też o tym słyszałam, ale nie wiadomo jeszcze czy będzie. Na razie wstępnie potwierdził swoją obecność, wszystko się może jeszcze zmienić. Nie pamiętam już gdzie o tym czytałam.

Nadi

pewnie na pudelku, a po prostu Kulturalny Toruń zrobił taki żart na prima aprilis a oni oczywiście podłapali ;)

ziembowa

Słyszałem od tym przed 1 kwietnia

Szalik999

Ooooooo! Wiecie już coś więcej? Napiszcie proszę jak tylko się czegoś dowiecie. :)

Keira2016

nic wiecej juz nie slyszalem, moze rzeczyeiscie to byla sciema:/

Szalik999

Czy ktoś wie coś pewnego na temat przyjazdu Allena do Torunia? Szukam jakiś pewnych informacji, bo nie chcę przejechać pół Polski na darmo. Pozdrawiam.

eovina91

To była raczej lipa na 1 kwietnia wiec niestety, ale moze uda mi sie jeszcze go kiedys zobaczyc. Przegapiłem koncert w Katowicach a kiedy bylem w Nowym Jorku polazłem do hotelu w ktorym co poniedzialek Allen odbywa proby ze swoim zespolem jazzowym ale traf chcial ze akurat wtedy go nie było:/ Trudno moze jeszcze mi szczescie dopisze i bedzie mi dane Woody'ego zobaczyc:)

Szalik999

To raczej ni była lipa, bo na różnych portalach można tą wiadomość znaleźć, nie tylko 1 kwietnia.

Szalik999

Wiesz może, kiedy ten festiwal ma się odbyć? Jeśli jeszcze się nie odbył, chętnie zerwałbym się z paru lekcji, aby sobie z Trójmiasto pojechać zobaczyć mojego ulubieńca :)

Widzę, też duże zainteresowanie samym Allenem, może dodamy się do znajomych?

Jachu95

Przecież się nie znacie. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones