Wojciech Żołądkowicz

7,1
3 016 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Żołądkowicz

W Układzie Zamkniętym kreowana przez niego postać wywołała we mnie skrajnie negatywne
odczucia. Znakomicie odegrał łasego na "sukces", pochwały, nikczemnego i perfidnego
oskarżyciela.

sherlockholmes

W Układzie Zamkniętym zagrał popisowo. Po raz pierwszy widziałam tego aktora właśnie w tym filmie, ale zrobił na mnie duże wrażenie.

sherlockholmes

Przypomianał mi Ziobre

giovanni50

Pod jakim względem?

sherlockholmes

z wyglądu

giovanni50

Mi również.
Zaskoczył mnie, na początku byłam pewna, że "wymięknie", jednak okazał się skur**elem z jajami. Świetnie zagrana rola.

dzulia669

Scena na parkingu
Chyba tak awansuje się w środowisku prokuratorskim- po trupach do celu

giovanni50

Czy ktoś z Was w jakimkolwiek stopniu jest związany ze światem prawniczym, jest adeptem prawa, wykonuje zawód prawniczy?

giovanni50

Świetnie zagrał karierowicza wyzutego z uczuć i przyzowitości. W zasadzie każdy detal miał dopracowany do perfekcji, pokazał jednocześnie zarówno swoją moemntami nieporadność (uczenie się treści oskarżenia) jak również pewnosć siebie w rozmowie z oskarżonymi. Mnie swoją rolą zahipnotyzował.
Pytacie czy ktoś jest związany z światem prawniczym-ja studiuję prawo.

giovanni50

Ja też nie.

sherlockholmes

"Stawiam panu zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej, pranie brudnych... pranie brudnych pieniędzy":D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones