Witold Pyrkosz

8,2
25 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz
swoj_ze_swaja

Moja ulubiona rola Pana Witolda to Pyzdra i Balcerek ale bardziej Pyzdra jak się kłóci się z Kwiczołem.

kinomanka_13

To był nieśmiertelny duet z Bilewskim! Niesamowity...

swoj_ze_swaja

no, z w reklamie Kamy genialnie zagrali takie spotkanie po latach, potem jeszcze grali w serialu Bank nie z tej ziemi, grali Bezdomnych. Ja byłam malutka jak była reklama Kamy, a jak byłam na wczasach to na lodówce w tym miejscu gdzie byłam na wczasach były na lodówce naklejki z reklamy Kamy.

kinomanka_13

Reklama niezła była:)

swoj_ze_swaja

zapomniałeś o Duńczyku i Wichurze (: Wszystkie 5 ról to majstersztyk.

catrine1

zamiast Wichury - Warszawiak (:

catrine1

Wiadomo!

swoj_ze_swaja

Balcerek i Kwinto

maciekd_filmweb

Moim zdaniem Pyzdra-tej roli nie da się zapomnieć.

maciekd_filmweb

Balcerek wymiatał!

swoj_ze_swaja

Zawsze jak ogladam powtorki Alterntywy 4 to właśnie Balcerek najbardziej mnie rozśmisza

maciekd_filmweb

Jak chciał bić Anioła... polać się można po prostu!

swoj_ze_swaja

Balcerek i Duńczyk

tomik2309

Już samo nazwisko Balcerek rozśmiesza:)

swoj_ze_swaja

Dla młodego pokolenia obawiam się ze może być najbardziej znany jako Lucjan z m jak milosc(no cóż nie ukrywajmy takie czasy a wiele kobiet i dziewczyn które oglądają ten serial tak pewnie ma a młodsze wielbicielki które nie znają starszych filmów mogą o zgrozo kojarzyć go tylko z tej roli)...a dla mnie to przede wszystkim Pyzdra a potem to rola z samych swoi gdzie tez tam grał.

dj_carlos

Wiadomo - dla mnie też tylko Pyzdra, Duńczyk czy Balcerek itp - na szczęście nie oglądam M... jak mdłość:)

swoj_ze_swaja

No ja na szczęście również "M...jak mdłość:) " jak ładnie to ujęłeś nieogladam w porównywaniu do tych kilku milionów widzów przeważnie kobiet w różnym wieku..

swoj_ze_swaja

Ja go kojarze z roli glosowej Zlomka I pomimo iz gral tylko glosem to I tak moim zdaniem zrobil to genialne I chyba moim zdaniem (zaraz po Janie Peszku dubbingujacym profesora Zundappa) byl najlepszy z calej polskiej obsady Aut. Rowniez chcialem by pan Witold zyl jak najdluzej ale niestety dzisiaj zmarl.

Andrzejcoolziomek

Złomek mu genialnie wyszedł. Jako Złomka go bardzo dobrze zapamiętałam.

kinomanka_13

A czy wiadomo czy zdążył zdubingowac 3 część? Bo bez niego to nie ma po co iść do kina. Fantastyczny aktor
Bardzo go lubiłam

patty2_p

Ja również bardzo go lubiłem. Auta 3 już za niedługo, bo w czerwcu. Zwiastuny z polskim dubbingiem wyszyła jeszcze przed śmiercią pana Pyrkosza. Jest szansa że będzie.

swoj_ze_swaja

Złomek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones